Dnes je streda, 23.máj 2018, meniny má: Želmíra
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Moto Z2 Play a nové Moto Mods prišli na Slovensko!

júl 31, 2017 - 11:18
Spoločnosť Lenovo prednedávnom oznámila dostupnosť predaja svojho najnovšieho smartfónu Moto Z2 Play, ktorý je na Slovensku k dispozícii od 28. júla 2017. S vynoveným dizajnom a vyšším výkonom prináša druhá generácia Moto Z² Play neuveriteľné funkcie a vďaka novým Moto Mods ponúka aj neobmedzené možnosti.

Rodina Moto Z sa spolu s ekosystémom Moto Mods rozrastá a Motorola dáva používateľom príležitosť zažiť so svojimi telefónmi veci, ktoré sme až doposiaľ považovali za nemožné. Moto Z² Play bude dostupný od 28. júla 2017 spolu s množstvom nových Moto Modov, vrátane Moto GamePad, JBL SoundBoost 2, Moto Style Shell s podporou bezdrôtového nabíjania a Moto TurboPower Pack, Modu podporujúceho rýchle nabíjanie.

Moto Z2 Play: tenší, ľahší a rýchlejší
Kombinácia štýlu a odolnosti – to je Moto Z2 Play. Je vybavený celokovovým dizajnom, ktorý nielen fantasticky vyzerá, ale obstojí hlavne pri každodennom používaní. Dominuje mu nový 5,5‘‘ Full HD Super AMOLED displej, ktorý ponúka ostré detaily a spolu s 30-hodinovou výdržou batérie a osemjadrovým procesorom s taktom 2,2 GHz ľahko zvládnete každý pracovný deň. A dokonca aj ten ďalší. Na nabíjanie cez noc v prípade Moto Z2 Play pokojne zabudnite, pretože osem hodín energie získate len za 15 minút nabíjania.

Zhotovujte jasnejšie a ostrejšie fotografie aj pri slabom svetle pomocou kombinácie laserového autofokusu a technológie dvojitého pixel autofokusu v Moto Z2 Play. Laserový autofokus novej generácie má rozšírenú vzdialenosť až na 5 metrov, takže dokážete zaostriť na objekty v tme vzdialené až trikrát ďalej. S 5 MPx prednou kamerou a bleskom s dvojitým farebným vylepšením budú vaše selfie fantastické - ráno aj v noci.

Nové Moto Experiences prinášajú ďalšie unikátne a užitočné softvérové vylepšenia, ktoré zlepšia prácu s telefónom. Funkcia Night Display automaticky v noci upraví obrazovku na teplejšie tóny a minimalizuje modré svetlo, ktoré by vás mohlo rušiť počas spánku. Nová služba Moto Voice je pripravená poskytnúť vám akékoľvek užitočné informácie, ako sú správy o počasí či údaje z vášho kalendára a k dispozícii je aj prepracovaná čítačka odtlačkov prstov.

Neobmedzené možnosti s Moto Mods
Minulý rok spoločnosť Motorola predstavila Moto Mods, aby pridala nové funkcie, ktoré nie sú k dispozícii na iných smartfónoch. Používatelia tak majú v mobilnej modularite ešte viac možností.

Zmeňte spôsob hry
Jednoduchým kliknutím si premeníte vaše smartfóny Moto Z na ručnú hernú konzolu. Použite dvojité ovládacie páčky, D-pad, štyri akčné tlačidlá a spoznajte skutočný zážitok z hry. So vstavanou batériou s kapacitou 1035 mAh s prehľadom prekonáte svojich priateľov.

Vysokokvalitný zvuk za pár sekúnd
Zatiaľ, čo vám prvá generácia JBL SoundBoost pomohla večierok naštartovať, zdokonalený JBL SoundBoost 2 každú dobrú párty roztancuje ešte viac. Nový reproduktor zvládne až 10 hodín prehrávania hudby a vďaka vode odpudivému povrchu odolá aj postriekaniu vodou. Prichádza tiež v červenej, modrej a čierne farbe a vo vylepšenom prémiovom dizajne, aby sa lepšie držal v ruke.

K dispozícii máte aj novú aplikáciu s názvom My JBL SoundBoost 2, s ktorou si nastavíte zvuk podľa vašich predstáv. Či už počúvate hudbu, sledujete videá alebo dokonca fandíte obľúbenému športovému tímu, vstavaný stojan vám poskytne naozaj dokonalé audiovizuálne zážitky. Všetko za pár sekúnd, bez nutnosti párovania.

S TurboPower nabíjate kdekoľvek
S Moto TurboPower Pack si dokážete okamžite zabezpečiť výdrž batérie na ďalších 24 hodín používania, alebo si len dobiť smartfón na cestách vtedy, keď to potrebujete. A ak sa vám vybije, stačí ho pripojiť na nabíjačku a 50 % kapacity získate už za 20 minút.

Štýlové bezdrôtové nabíjanie
Odložte káble a zabudnite na neporiadok s Moto Style Shell Modom s bezdrôtovým nabíjaním. Pridajte si bezdrôtové nabíjanie (až do 10 W) na smartfón z rodiny Moto Z v ultra elegantnom a štýlovom dizajne.

- - Inzercia - -