Dnes je pondelok, 16.júl 2018, meniny má: Drahomír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ešte intenzívnejšia vôňa a sviežosť v super koncentrovanej dávke!

august 04, 2017 - 13:45
Extra koncentrovaná a extra jemná zároveň. Nová aviváž Coccolino Intense dodá vašej bielizni skutočne intenzívnu sviežosť a vôňu, a to v malej, ale zato koncentrovanej dávke. Vaša bielizeň bude vďaka koncentrovanej aviváži Coccolino Intense voňavá a svieža omnoho dlhšie, ako v prípade klasických aviváží.

  Tóny sviežeho vánku, voňavých kvetov a letného slnka vás ihneď opantajú a očaria vaše zmysly. Extra koncentrovaná aviváž Coccolino Intense je tu pre vás v troch najobľúbenejších variantoch: Fresh Sky, ktorá vám navodí príjemný pocit sviežeho vánku, Fuchsia Passion, ktorá povzbudí vašu lásku k vôni kvetov a Sunburst, s ktorou sa ponoríte do letných lúčov horúceho slnka.

Čaká vás leto plné slnka, mora, kvitnúcich kvetín a sviežeho vánku, a to nielen počas dovolenky, ale aj vo vašom vlastnom šatníku. Aviváže Coccolino Intense vám bohato vystačia až na 64 pracích dávok, vaša bielizeň bude mäkučká a vzdušná a žehlenie vám pôjde ako po masle. S extra koncentrovanou avivážou Coccolino Intense si vychutnáte vôňu, ktorá vo vás vyvolá tie najkrajšie spomienky na letnú pohodu. Koncentrované aviváže Coccolino Intense sú k dispozícií v dvoch veľkostiach, a to 960 ml (64 dávok) v odporúčanej cene 6,29 Eur a 570 ml (38 dávok) v odporúčanej cene 4,99 Eur.

- - Inzercia - -