Dnes je štvrtok, 19.júl 2018, meniny má: Dušana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Lucie Vondráčková: Návrat do Prahy!

august 07, 2017 - 11:14
Lucia Vondráčková priletela z kanadského Montrealu na pár dni domov. Ihneď po prílete ju čakalo niekoľko pracovných povinností.

Po tom, čo v nedeľu, 30. júla nafotila sériu fotografií do kalendára na rok 2018 pre organizáciu So psom ma baví svet, ju čakal na ďalší deň opäť pestrý program. V pondelok, 31. júla totiž pokrstila svoj Spevník, v ktorom je 115 jej pesničiek za skoro 25 rokov jej kariéry. Toto výročie oslávi Lucia na budúci rok. 

9.jpg

Foto: 
Petr Mráček

Na krst do pražského Monarchu dorazilo množsvo zaujímavých hostí, medzi ktorými bolo možné vidieť rodičov Lucie, autorov knihy Jiřího Vondráčka a Hanu Sorrosovu, vydávateľa väčšiny Lucikinych dosiek Martina Sedlára, speváka Petra Kocmana a hudobníka Tomáša Berku.

Krstnými rodičmi Spevníka boli speváci, s ktorými Lucia spolupracovala - Dalibor Janda, Peter Kolár a mladý Milan Peroutka. Lucka si na krst zvolila krásny outfit z dielne súrodencov Ponerových. ,,Ja už jeden svoj Spevník mám, síce nie tak veľký a krásne prepracovaný. Tento sa mi veľmi páči," prezradil pri krste Dalibor Janda, s ktorým Lucie naspievala duet Žiť ako kaskadér. ,,Dúfam, že sa všetkým Spevník, ktorý si kúpia bude páčiť a budú spokojní," prezradil Tomáš Plekanec, úspešný hokejista a manžel Lucie.

Ďalší deň patril autogramiáde v Metropole Zličín. Prví fanúšikovia sa schádzali už okolo 15tej hodiny. O 16-tej prišla Lucie medzi 400 čakajúcich fanúšikov, podpisovala sa, fotila  a rozdavala úsmev takmer 3 hodiny.

ik.jpg

Foto: 
Petr Mráček

- - Inzercia - -