Dnes je streda, 20.jún 2018, meniny má: Valéria
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Palonder a Greppelová: Pauza vo vzťahu im prospela

august 08, 2017 - 10:21
Pred dvoma mesiacmi médiami prebehla správa, že herec Tomáš Palonder a herečka Kristína Greppelová sa po piatich rokoch rozišli. Dnes je však zrejmé, že kríza vo vzťahu je zažehnaná, čoho dôkazom je, že dvojica sa ruka v ruke objavila na podujatí Dinner in the sky, teda Večera v oblakoch a doslova žiarila šťastím.

Na chuťovkách od top šefkuchára si gurmánsky zážitok vychutnávalo celkovo 22 hostí, medzi ktorými nechýbala zaľúbená dvojica. Stalo sa to krátko po tom, čo vysvitlo, že im to vo vzťahu škrípe. Napokon túto krízu ustáli. Samotný Tomáš na Kristínku nedá dopustiť: ,,Kristínka je taká moja spriaznená duša. Je neuveriteľne šikovná herečka a obdivujem ju aj za mnohé momenty, keď sa musela v časovej tiesni naučiť veľké herecké úlohy a zvládnuť množstvo textu. Má celkom jednoznačné postoje, je vyhranená povaha a je veľmi šikovná, veľmi pekná, obetavá. Jednoducho, je zlatá a teším sa z nej. Vie ma rozosmiať ako máloktorá žena, má svoj štipľavý pohľad na svet, niekedy ma rada kritizuje, na čom sa zabávam... Spakruky mi vie do tváre hodiť protiargument. Je veľmi chytrá a pohotová. Mnohé naše debaty skončia jedna-jedna," prezradil v rozhovore pre týždenník Slovenka.

oak.jpg

Foto: 
Peter Meszaros

Vo výške 50 metrov nad Tyršovým nábrežím spoločnosť páru robili aj herec Andy Hryc s dcérou Wandou, moderátor Pavel Bruchala ale aj český herec Filip Kaňkovský, ktorý je známy zo seriálu 1890.

- - Inzercia - -