Dnes je pondelok, 16.júl 2018, meniny má: Drahomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Vráťte svojim vlasom život!

august 10, 2017 - 13:22
Dokonalý look vyžaduje nielen vyladený outfit, ale dôležitý je aj vzhľad vašich vlasov. Ak chcete, aby ostali zdravé a silné, pomôže vám vlasová značka TONI&GUY.

Leto skončilo, ale na vašich vlasoch ešte vidno jeho stopy? Počas letných mesiacov bola vaša štica vystavená mnohým nepriaznivým vplvyom ako sú slnečné paprsky, morská alebo chlórovaná voda a samozrejme fénovanie a kulmovanie. To všetko vašim vlasom vôbec neprospieva. Takto narušeným vlasom je k revitalizácií nutné pomôcť. Za týmto účelom je tu vlasová kozmetika TONI&GUY s unikátnou radou pre poškodené vlasy.

Šampón pre poškodené vlasy

Šampón pre poškodené vlasy, je tá pravá starostlivosť, ktorá slabým a namáhaným prameňom navráti ich pôvodný lesk a vitalitu. Zároveň pôsobí aj ako prevencia proti ďalšiemu poškodzovaniu tým, že obnovuje vlasové vlákna. Tie sú vďaka nemu odolnejšie a ľahšie si udržia vitalitu. Pri pravidelnom používaní dosiahnete zdravé a lesklé vlasy.

Kondicionér pre poškodené vlasy

Kondicionér pre poškodené vlasy, je ideálny partner pre jednoduchšie rozčesávanie. Vďaka hydratačným zložkám zamedzuje štiepeniu a lámaniu končekov. Pre maximálny efekt ho používajte v kombinácií so šampónom pre poškodené vlasy.


Hlboko vyživujúca a obnovujúca maska

Hlboko vyživujúca maska poskytuje intenzívnu výživu a hydratáciu. Vďaka pravidelnému používaniu sú vlasy jemné, lesklé a hĺbkovo regenerované. Masku nanášajte raz týždenne v kombinácií s  šampónom a kondicionérom pre poškodené vlasy.

- - Inzercia - -