Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 18.december 2018, meniny má: Sláva
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/SÚŤAŽ: Všade dobre, v Kozlovni najlepšie!

august 10, 2017 - 18:49
Koncept obľúbených špecializovaných prevádzok tzv. Kozlovien sa rozrastá i na Slovensku.

Kvalitne načapované a dokonale vychladené pivo si môžete vychutnať v originálnych štyroch reštauráciách Velkopopovického Kozla s názvom: Kozlovna U Zlatého Kozla (v Prievidzi), Kozlovna Divoká (v Poprade), Žilinská Kozlovna a Bratislavská Kozlovna. Od júna tohto roku pribudli práve posledné dve menované reštaurácie, jedinečné svojou útulnou atmosférou, ktorú dotvára nábytok z originálnej remeselnej výroby.

Kozel nie je len súčasťou názvu každého podniku, ale jeho socha kraľuje nad hlavami návštevníkov a jeho symbolika sa objavuje aj v iných detailoch, akými sú napríklad kovové kopýtka, ktoré majú nohy stolov. Každá z Kozlovien prináša ponuku toho najlepšieho, čo značka ponúka – nepasterizovaný Velkopopovický Kozel 11 % z tanku s penou hustou ako smotana, či Kozel Čierny s lahodnou karamelovou chuťou, ktorý je síce čierny na pohľad, no výnimočne jemný na chuť.

Okrem piva ponúkajú Kozlovne aj kvalitnú kuchyňu s klasickými česko-slovenskými receptúrami našich predkov, založenú na tradičných domácich postupoch s dôrazom na čerstvosť surovín. Pocit jedinečnosti dodávajú každej prevádzke aj profesionálne školení výčapníci a obsluha. Priestory Kozlovien sú otvorené pre všetkých zákazníkov, ktorí si radi vychutnajú dobre načapované pivo s priateľmi ako odmenu po poctivo vykonanej práci, a to navyše v príjemnom prostredí.

Súťažná otázka:
V ktorých mestách na Slovensku sú otvorené štyri reštaurácie Velkopopovického Kozla tzv. Kozlovny?

Pre každého z troch vyžrebovaných výhercov máme pripravený kartón piva Velkopopovický Kozel. Súťaž potrvá do utorka, 15. 08. 2017!

Výhercami súťaže sa stávajú: 

Zuzana Rezáková/ Považská Bystrica

Ing. Miroslav Grufík/ Trenčín

Vladimír Obuch/ Jablonka

Výhercom srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -