Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Učte sa od najlepších: Módna príručka Vogue editoriek

august 25, 2017 - 17:57
Instagram v súčasnosti prináša nespočetné množstvo módnych účtov a inšpirácií. A práve to môže byť problém. Prechádzanie a skrollovanie profilov pohlcuje čas všetkých žien a väčšinou má rovnaký koniec – zostávate bez nápadu.Vybrali sme tie najvkusnejšie ženy priamo z módnej branže známe po celom svete. Stylistky, editorky, kreatívne konzultantky. Kto iný by vás mohol nakopnúť viac?

Miroslava Duma 

Nenechať si poradiť spisovateľkou, módnou ikonou a editorkou ruského Vogue by bolo priam hlúpe. Miroslava obhajuje elegantný a zároveň pohodlný štýl s rockovým nádychom, ktorý sa navyše veľmi jednoducho kopíruje. Jej šatník totiž obsahuje nekomplikované základné kúsky. Džínsy, kožená bunda, bavlnené tričká. A čo ďalej? Vrstvenie, vrstvenie, vstvenie. Outfit zakaždým zaklincuje vhodnými doplnkami. Miroslave jednoznačne nikto nemôže uprieť zmysel pre štýl. 

unknown_1.jpg

Foto: 
Instagram

 Anna Dello Russo

Niekto by povedal, že vyzerá šialene. My si však myslíme, že vyzerá šialene štýlovo! Anna je vo svojich módnych voľbách trúfalá a jej svojrázny štýl nepozná hranice. Ako editorka japonského Vogue často cestuje po svete a zúčastňuje sa najlepších módnych prehliadok. A aj tam je neprehliadnuteľná. Ak ste typ ženy, ktorá sa nebojí pozornosti, osvojte si jej štýl. Voľte mix farieb, vzorov a strihov, ktoré sa tradične nezhodujú. Riskujte. Zabávajte sa. Žite! 

unknown-1_1.jpg

Foto: 
Instagram

Christine Centenera 

Fashion editorka austrálskeho Vogue má za sebou dlhý rad kreatívnej práce. Každú chvíľu vytvára podmanivé outfity na módnych prehliadkách. Celosvetovo – samozrejme. Vyznačuje sa odborným balansovaním medzi „podhodnotenými“ kúskami oblečenia a pútavými detailami, o ktoré každý outfit obohatí. Nejde o prostý minimalizmus. Ide o unikátne vrstvy oblečenia. Čo hovoríte na oversized sveter v kombinácii s puzdrovou sukňou? 

unknown-2_1.jpg

Foto: 
Instagram

Taylor Tomasi Hill 

Ďalšiu lekciu vrstvenia nám dá bývalá módna dizajnérka Marie Claire – amerického časopisu o kráse, štýle a, samozrejme, o ženách. Taylor pestovala svoju kariéru rovnako poctivo ako svoj módny vkus. Niet divu, že sa od nej máme čo učiť. Svoj outfit odštartujte klasickými základnými kúskami. Postupne pridávajte štýlovejšie dávky a nezabúdajte na to, že podľa Taylor by mali tkaniny viac-menej ladiť. Voilà, váš TTH koktejl je hotový! 

unknown-3_1.jpg

Foto: 
Instagram

Shiona Turini 

Shiona je TOP inšpiráciou práve na letné obdobie. Módna redaktorka a kreatívna konzultantka to vie naozaj roztočiť s oblečením plným farieb. Inšpirujte sa charakteristickým štýlom tejto skúsenej editorky a vyberte si kúsky priam horiace farbami. Kombinácia mandarínkovej a kráľovskej modrej je Shioninym favoritom. Oblečte sa doňho. Zažite ho na vlastnej koži. Vyskúšajte ho so zvoncovými nohavicami, crop-topom a pohodlným sakom – výsledok vás milo prekvapí.  

unknown-4.jpg

Foto: 
Instagram

 

 

- - Inzercia - -