Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Elegancia ukrytá v teniskách: Ako s nimi zatočiť?

august 26, 2017 - 19:49
Mnohí ľudia si myslia, že tenisky a elegantné nohavice sú asi tak štýlové, ako ponožky v sandáloch. To však nie je pravda. Tí z nás, ktorí pochopili, že pohodlie vie byť vkusné, majú vyhraté. Kombináciou botasiek a elegantných nohavíc totiž zatočíte veľmi rýchlo.

Dokonale laďte farby 

Botasky zlaďte so zvyškom vášho oblečenia a farby udržujte rafinované. Mali by byť inej farby ako nohavice a sako. Naopak, zladiť ich môžete s košeľou, alebo drobnými doplnkami. 

Udržte svoje oblečenie na uzde

Dôraz kladiete na botasky, takže by ste ho nemali klásť aj na vaše oblečenie. Toto nie je pravý čas na nosenie citrónovo-žltých košieľ. Začať môžete so slim nohavicami, sakom, ktoré farbou ladí k nohaviciam a bielymi botaskami - minimalizmus je tu odpoveďou na všetky otázky. Uistite sa, že vaše nohavice nie sú príliš dlhé. Ukážte členky!

Na čo si dať pozor?

  • Je všeobecne známe, že na to, aby váš look vyzeral perfektne, musia byť vaše topánky bezchybné, kvalitné a stále čisté. O to viac to platí v tomto prípade. 
  • Botasky by nemali byť vo farbách dúhy. Oproti elegantným nohaviciam by vyzerali, že ste ich niekomu ukradli z posilňovne.
  • Keď už sme pri posilňovni - botasky, ktoré si obúvate k elegantnému oblečeniu by určite nemali byť tie isté, v ktorých chodíte cvičiť.
  • Cieľom kombinovania botasiek a elegantného oblečenia je to, aby vaše oblečenie vyzeralo uvoľnene. Príliš športové topánky budú vzbudzovať dojem, že ste si prišli dať rozcvičku do konferenčnej miestnosti.  Myslite na to budúci týždeň, keď sa budete obliekať do práce.

spring-outfits-2.jpg

Foto: 
google

 

- - Inzercia - -