Dnes je piatok, 22.marec 2019, meniny má: Beňadik
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Predstavujeme najťažšie Venušine guličky na trhu!

júl 22, 2017 - 15:45
Whoop.de.doo je rada erotických pomôcok navrhnutých špeciálne pre ženy. Okrem vibrátorov značka ponúka aj Venušine guličky s rôznymi váhami. Ako jediná na trhu ponúka guličky, ktoré vážia 102 gramov a zaraďujú sa tak medzi najťažší produkt takéhoto typu.

Spevnené panvové dno pozitívne ovplyvňuje sexuálny zážitok.

Ťažší variant guličiek je určený pre ženy, ktoré chcú ešte viac posilniť svaly panvového dna. Je to jednoduché - čím ťažšie guličky, tým viac sa panvové dno posilňuje. Venušine guličky pôsobia tiež ako prevencia inkontinencie, v ľahších prípadoch ju môžu aj vyliečiť. Hlavným dôvodom, prečo ženy nosia venušine guličky je zlepšenie sexuálneho zážitku. Sama designérka prirovnáva NOIR heavy k činke, ale zároveň majú to, čo u ostatných konkurenčných produktov nenájdete - intenzívne vibrácie.

,,Pripravili sme desať prototypov, každý mal inú váhu a inak silné vibrácie. Potom sme ich nechali testovať sex koučkou Júliou Gaiou Poupětovou. Vlastne s tým prišla ona, že by bolo skvelé mať ťažší variant. A tak som vymyslela niekoľko nových typov, z ktorých potom práve ona vybrala tie víťazné. Skvelé na tom je, že nakoniec vybrala presne tie, ktoré som si obľúbila aj ja," popisuje spoluprácu s sex koučkou designérka týchto originálnych guličiek Anna Marešová.

Prečo Gaia vybrala 102 gramov a ako testovala nové guličky?

,,Všetkých desať prototypov som testovala v pokoji ležmo, v sede, postojačky ale aj s nohami nad hlavou a to všetko ešte s pohybom. Testovanie som robila raz iba tak a druhú sadu som urobila po orgazme. To znamená, že som bola o niečťo citlivejšia, ale uvoľnenejšia," hovorí Gaia. Nakoniec zvíťazila kombinácia vibračnej guličky vzadu a ťažkej guličky umiestnenej blízko pošvového vchodu. ,,Myslím, že táto kombinácia je famózna. Viete prečo? Tieto venušine guličky vo vnútri pošvy aktivujú to, čo je spravidla necitlivé. A v pošvovom vchode to zasa núti zatínať, ale nie je to prestimulované ani extrémne ťažké, takže si žena stihne uvedomovať vnútorné svaly panvového dna. To mi na nich pripadá geniálne," pochvaľuje si.

Anna Maresova the product designer - about Whoop.de.doo brand

Whoops nobody knows!

- - Inzercia - -