Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Karel Gott: Záhadná kráska po boku dlhoročného Zlatého slávika

september 04, 2017 - 15:23
Fanúšikovia maestra Karla Gotta sú už roky zvyknutí na to, že po jeho boku stojí manželka Ivana Gottová, s ktorou má dve nádherné dcéry. Asi dva roky sa však v jeho tieni objavuje krásna tmavovláska. Kto za tým hľadá čosi pikantné, mýli sa. Karla Gotta a Anetu Stolzovú spája pracovný vzťah.

Navyše so spevákovou manželkou sú údajne dobré kamarátky. Bývalá reportérka pracuje ako maestrova hovorkyňa. Aneta Stolzová začala so Zlatým slávikom spolupracovať v júni v roku 2015. Ako sa vyjadrila pre české médiá, so spevákom sa pozná vyše 10 rokov a oslovil ju, aby sa zhostila funkcie jeho hovorkyne. Potrebuje spevák hovorcu?

Podľa Aleny Stolzovej je to u hviezd európskeho a svetového formátu nevyhnutnosťou. ,,Hviezdy majú svoje tímy, ktoré prácu s médiami koordinujú. Predstavte si, že by sa novinári dovolali priamo týmto osobnostiam a komunikovali s nimi bezprostredne.“ Je to pochopiteľné. Hviezdy majú nabitý program a potrebujú pre prácu pokoj. Preto sa obklopujú ľuďmi, ktorí ich stresov z otázok zbavia.

Karel Gott je skvelý šéf

Je mi cťou, že môžem byť súčasťou maestrovho tímu, potvrdila pre istý český denník Gottova hovorkyňa. ,,Komunikujem s médiami, odovzdávam mu žiadosti o interview. Sprevádzam ho na pracovných či spoločenských stretnutiach,“ hovorí o práci. Podľa nej byť stále na príjme nie je dnes v dobe informačných technológií žiadny problém. ,,Pán Gott si váži prácu ľudí okolo neho. Je to slušný človek, preto si ho vážim,“ tvrdí Aneta Stolzová. ,,Kiež by bolo u nás viac osobností s prirodzeným rešpektom.“ Maestrova hovorkyňa začínala ako reportérka pred šestnástimi rokmi v súkromnej českej televízii.

Viac sa dočítate v novom vydaní týždenníka Slovenka 36/2017!

- - Inzercia - -