Dnes je pondelok, 18.jún 2018, meniny má: Vratislav
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Duo PONER: Prípravy na Bratislavské módne dni v Prahe vrcholia

september 05, 2017 - 11:53
Súrodenecké duo PONER momentálne patrí medzi najvychytanejších módnych dizajnérov v susednom Česku. V priebehu tohto roka sa predstavilo aj na jarných Bratislavských dňoch a už 19. septembra si ich tvorbu budeme môcť opäť vychutnať na tých Pražských!

,,Na prehliadke predvedieme novú kolekciu spoločenských šiat pre sezónu 2017/2018. Snažili sme sa myslieť na to, že každá žena má iné prednosti, preto sú každé šaty úplne iné. Pripravili sme niekoľko čiernych ale aj farebných šiat. V kolekcii sa prelínajú krajky, výšivky, kamienky Preciosa, hodváb, satén ale aj tlačené organzy," prezradila nám Nikol Ponerová.

image5.jpg

Foto: 
PONER

image4_1.jpg

Foto: 
PONER

Ponerovci pracujú ako tím, ktorý dokáže naplno využiť potenciál toho druhého a od založenia značky v roku 2015 si získali pozornosť a rešpekt verejnosti. Je len veľmi málo prestižných spoločenských udalostí, na ktorých sa neobjavia šaty z ich dielne. Obľúbili si ich mnohé známe tváre, ako topmodelka Andrea Verešová, priateľka Jaromíra Jágra Veronika Kopřihová, Natálie Kotková, Lucka Vondráčková a mnohé ďalšie dámy. 

899.jpg

Foto: 
PONER

V jari po prvý krát na Slovensku

Dizajnérska dvojica na Slovensku predvádzala vôbec po prvý raz. "Veľmi sa nám tu páči. Skvelá organizácia, milí ľudia a veríme, že to nebolo poslednýkrát," pochvaľovali si súrodenci po prehliadke na Bratislavských módnych dňoch. Na móle v tom čase predstavili časť zo svojej kolekcie, čím zavŕšili prvý deň módnej šou. 

poner.jpg

Foto: 
archiv

- - Inzercia - -