Dnes je sobota, 23.jún 2018, meniny má: Sidónia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Najsmutnejšie narodeniny Borisa Prša

september 08, 2017 - 14:21
Dnes, 8. septembra, sa známy markizák Boris Pršo dožíva svojich 34 rokov. Namiesto osláv, darčekov a zábavy s blízkimi však leží v nemocnici a bojuje o život.

Šéfdramaturg a scenárista projektu Let´s Dance Boris Pršo počas tohto víkendu náhle skolaboval. Lekári oznámili hrôzostrašnú diagnózu - krvácanie do mozgu. Od soboty leží v kóme a s jeho zdravotným stavom to nevyzerá najlepšie. Mladý markizák má však okolo seba množstvo ľudí, ktorí mu posielajú pozitívnu energiu a veria, že sa z toho čoskoro dostane. O to viac dnes, kedy má svoj deň. ,,Milý Borisko. Dnes na Teba myslím viac než kedykoľvek predtým. Drž sa a vráť sa späť medzi nás čo najskôr, nech Ti môžu všetci povedať aj tento rok: VŠETKO NAJLEPŠIE!" napísala jedna z jeho známych.

,,Tak toto je to najzvláštnejšie blahoželanie aké som kedy písala... ale z celého srdca ti želám najviac silu Borisko, strašne na teba myslím a je nás teda neúrekom, tak nech ti to dodá dostatok síl vstať," znelo ďalšie z prianí, ktorých sa na sociálnych sieťach nazbieralo množstvo. My sa za redakciu pripájame tiež a prajeme najmä veľa zdravia a síl. 

- - Inzercia - -