Dnes je streda, 24.január 2018, meniny má: Timotej
Čas čítania
3 minutes
Zatiaľ prečítané

MOTO G5S: Špeciálna edícia pre náročných!

september 11, 2017 - 23:38
Línia Moto G bola vždy zameraná na to, ako využiť najnovšie technológie z prémiových telefónov a sprístupniť ich všetkým. Práve preto sa smartfóny Moto G vylepšili ešte viac a na trh prichádzajú Moto G5S a Moto G5S Plus. Vychádzajúc z modelov Moto G5 a Moto G5 Plus, tieto dve zariadenia ponúkajú niekoľko vylepšení v oblastiach, ktoré sú pre používateľov najdôležitejšie.

Moto G5S je inteligentný a rýchly telefón, ktorý je postavený na koncepte typu „viac“. Zmeny sa začínajú už pri celokovovom unibody dizajne vytvorenom z jedného kusu kvalitného hliníka, ktorý nie je len krásny, ale aj silnejší než kedykoľvek predtým. Vďaka batérii s kapacitou 3000 mAh s celodennou výdržou nemusíte byť stále pripojení na sieti. Nabite si batériu bez zdržiavania pomocou nabíjania TurboPower na 5 hodín používania iba za 15 minút.  Špeciálna edícia Moto G5S je vybavená 16 MPx fotoaparátom s technológiou Phase Detection Autofocus (PDAF). Táto technológia rýchleho zaostrovania znamená, že sa už nemusíte obávať o nezachytenie perfektnej fotografie. Jednoducho môžete zhotovovať hromadné selfies vďaka 5 MPx širokouhlému prednému fotoaparátu s LED bleskom, takže budete dobre vyzerať cez deň aj v noci.

Nemusíte utratiť veľa peňazí za kvalitný displej na svetovej úrovni. Moto G5S prináša ohromujúci zážitok v rozlíšení 1080p na živom 5,2“ Full HD displeji. S osemjadrovým procesorom s taktom 1,4 GHz a podporou 4G pripojenia môžete hladko spúšťať obľúbené aplikácie, pozerať videá bez sekania a surfovať na webe vysokou rýchlosťou. Na Moto G5S môžete tiež urobiť viac s odtlačkom prsta, či už ide o odomknutie telefónu, jednoduchú navigáciu medzi obrazovkami alebo platbu mobilom. Moto G5S rovnako ponúka aj najnovšie Moto Experiences, ako napríklad Nočný displej alebo Rýchla odpoveď. 

Moto G5S Plus: Zaostrite. Popustite uzdu svojej kreativite

Pre tých, ktorí chcú z Moto G dostať to najlepšie, je určená špeciálna edícia Moto G5S Plus s ešte lepšími funkciami, ako duálny fotoaparát, s ktorým môžete urobiť viac, a ktorý bol doteraz dostupný len v prémiových smartfónoch. Duálny 13 MPx zadný fotoaparát, v kombinácii so špeciálnym softvérom na vylepšovanie fotografií, vám s vašimi zábermi umožní urobiť viac. Režim selektívneho zaostrovania vám umožňuje vytvárať profesionálne vyzerajúce portrétové fotografie pridaním efektu rozmazaného pozadia. Bavte sa skúšaním selektívneho sfarbenia do bielej a čiernej farby, prípadne vyskúšajte zmenu pozadia, ktorá vašim fotkám pridá úplne nový vzhľad. A ak ste unavený z rovnakých starých selfies, 8 MPx širokouhlá predná kamera na Moto G5S Plus prichádza s LED bleskom a novým panoramatickým režimom, aby ste mohli zachytiť ešte viac. 

Moto G5S Plus je dostupný vo veľkosti a v dizajne, ktorý by ste očakávali len pri prémiových zariadeniach. Je vybavený impozantným celokovovým unibody dizajnom a 5,5" Full HD displejom, ktorý je ideálny pre sledovanie filmov na cestách. Moto G5S Plus sa taktiež môže pochváliť bleskovo rýchlym osemjadrovým procesorom Qualcomm® Snapdragon™ s taktom 2,0 GHz, výkonnými grafickými funkciami a podporou 4G LTE, takže môžete spúšťať vaše aplikácie bez spomalenia. 

Fungujte od rána do večera s batériou s kapacitou 3000 mAh, ktorá v sebe ukrýva dostatok energie na to, aby vás pohodlne preniesla cez celý deň. Navyše, vďaka rýchlej nabíjačke TurboPower si batériu nabijete na 6 hodín používania už za 15 minút. Čítačka odtlačkov prstov na Moto G5S Plus zvládne všetko, cez odomykanie smartfónu až po platby mobilom. 

  • Nový model Moto G5S je vo verzii 3 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Fine Gold  za 249 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo
  • Nový model Moto G5S Plus je vo verzii 4 / 32 GB dostupný vo farbách Lunar Gray a Blush Gold za 319 EUR s DPH u autorizovaných predajcov spoločnosti Lenovo

- - Inzercia - -