Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Tanečný partner Vavrinčíkovej neskrýval sklamanie: Chcelo sa mi plakať

október 02, 2017 - 10:49
Piate kolo tanečnej súťaže Let´s Dance opustil ďalší pár. Tým sa tentoraz stala moderátorka Lenka Vavrinčíková a Adam Brešťanský.

Lenka spoločne s Adamom predviedli počas piateho kola skutočne zaujímavú choreografiu. Svoje číslo totiž okorenili sprchou, po ktorej skončili v županoch. Aj napriek originalite sa im večer stal "osudným" a po vyhadzove bol sklamaný najmä Vavrinčíkovej tanečný partner Adam: ,,Ja poviem pravdu. Vo mne išli emócie hore-dole, chcelo sa mi plakať, bol som nahnevaný, bol som smutný... Ale nakoniec vyhralo užívanie si cez vnútorné plakanie srdiečka. Bolo mi to ľúto. Ešte sa mi nechcelo ísť domov," prezradil v rozhovore pre Markízu.

Markizáčka si však tanečnú šou užívala naplno a spomedzi všetkých tancov sa jej najviac páčilo Paso Doble, ktoré si u poroty získalo aj najvyššie bodové ohodnotenie. ,,Musím povedať, že tanec je aj super šport. To telo sa vyformuje, je to zábava a naozaj to všetkým vrelo odporúčam a keď budem mať možnosť tak určite by som sa k nemu rada vrátila," uzavrela moderátorka.

Foto: TV Markíza

- - Inzercia - -