Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

ROZBORA COUTURE: Nová kolekcia na jesennej časti Bratislavských módnych dní!

október 04, 2017 - 12:21
Kvalita, štýl, nadčasová, udržateľná móda, výroba šetrná voči životnému prostrediu a vysoká profesionalita, to sú hodnoty, ktorými Richard Rozbora oslovuje široké spektrum žien. Talentovaný návrhár svoju novú kolekciu pre rok 2018 predstaví na jesennej časti Bratislavských módnych dní, ktoré sa už nezadržateľne blížia!

Kreatívny riaditeľ rodinnej značky a módny návrhár Richard Rozbora, ktorý tvorí pod značkou ROZBORA COUTURE je absolventom prestížnej University of the arts London central St. Martin´s. Dizajnér doposiaľ získal množstvo domácich aj medzinárodných ocenení. Medzi nimi je aj cena Bratislavských módnych dní za mimoriadny prínos pre slovenskú módu. V nej presadzuje etiku, slušnosť, férovosť, rešpektuje ekologické princípy, preferuje krásu, kultivovanosť, nenápadný luxus a komfort v jedinečnom prevedení.

riso.jpg

Foto: 
archiv Richard Rozbora

Kolekcia pre rok 2018

Aktuálna kolekcia sa vyznačuje čistými líniami, dáva dôraz na detail s použitím vysoko kvalitných materiálov ako je leštená vlna, jacquerade, úplety zo 100 percetnej Merino vlny, hodváb, leštená a elastická jemná bavlna, elastický satén, otaman, čipka, vyšívané látky a látky s metalickým efektom. V kolekcii sú opäť autorské úplety vytvorené z ekologickej Merino vlny. Modely z kolekcie s filozofiou Slow Fashion sú nositeľné, komfortné a dávajú možnosť ich vzájomne kombinovať. Sú ako stvorené ozvláštniť aj všedné dni, sú žensky nežné, svieže a ako každý z modelov veľmi sofistikované s dôkladným spracovaním. Kolekcia, ktorú módny návrhár vytvoril, patrí k skvostom, ktoré sa v šatníku udržia veľmi dlho, najmä kvôli vysokej kvalite použitých materiálov.

Spoločným menovateľom najnovšej kolekcie pre rok 2018 je jemnosť. Jemnosť v poňatí strihov, farieb, látok, luxusných vĺn. Nádherná symbióza sa snúbi s krásou a vyžarovaním každej ženy. ,,Celá kolekcia je vytvorená z 35 kompletných outfitov v príjemných nežných farbách. Klasické farby sú osviežené netradičnými farebnými kombináciami a hravými potlačami," prezradil Richard.

Richard do kolekcie zaradil aj neodolateľné kabáty, plášte, štýlové peleríny, malé spoločenské šaty ako aj hodvábne a úpletové šaty. Modely v mestskom štýle z kolekcie. ktorú opäť predstaví na móle Bratislavských módnych dní, sú vhodné na každodenné nosenie, či na rôzne spoločenské podujatia.

- - Inzercia - -