Dnes je sobota, 16.február 2019, meniny má: Ida, Liana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Michael Kováčik počas Bratislavských módnych dní staví na čiernu!

október 12, 2017 - 15:04
Michael Kováčik je mladý módny návrhár, ktorý sa usídlil u našich českých susedov, v Prahe. Svoju kariéru začínal ako stylista, avšak v roku 2013 sa rozhodol založiť si svoju vlastnú značku, čo sa mu vyplatilo. Dnes si jeho modely rady obliekajú známe tváre ako Dominika Cibulková, Karolína Chomisteková, Dara Rolins, Andrea Verešová a mnohí ďalší. Michael vystúpi so svojou kolekciou aj na Bratislavských módnych dňoch a rozhodne sa bude na čo tešiť!

Michaelove kolekcie sa vyznačujú najmä jednoduchosťou, minimalizmom a eleganciou, pričom si zakladá na pohodlnosti a ženskosti. Ako sám uvádza, je tiež veľmi dôležité, aby sa jeho modely vyznačovali nadčasovosťou a nemuseli sa riadiť najnovšími trendami.

Jeho najnovšia kolekcia, ktorú predstaví počas jesenných Bratislavských módnych dní bude pozostávať z koktejlových a večerných šiat. ,,Všetko je z kvalitných prírodných materiálov. Šaty sú rozviate, z hodvábnych šifónov. Celkovo som pripravil osem modelov, pri ktorých dominuje čierna farba," uzavrel Michael. 

Kolekcia z jarnej časti Bratislavských módnych dní 2017

- - Inzercia - -