Dnes je pondelok, 20.máj 2019, meniny má: Bernard
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

UŽ DNES! Bratislavské módne dni v hlavnom meste!

október 16, 2017 - 10:32
Piatkovou tlačovou konferenciou v Klariskách odštartoval týždeň módy, ktorý v sobotu zahájila prehliadka v luxusných priestoroch hotela Kaskády na Sliači. Dnešným dňom začínajú prehliadky v našom hlavnom meste, v priestoroch Refinery Gallery!

Počas dnešnej módnej šou budete mať možnosť vychutnať si tvorbu slovenských a zahrančiných návrhárov. Na móle Bratislavských módnych dní sa predstaví Richard Rozbora pod značkou ROZBORA COUTURE, Jana Jurčenko, Zuzana Haková, Michaela Ľuptáková, Stefano Pellicceria, Veronika Hložníková, Komora & Humer, Duos a Poner. Na svoje si prídu aj páni, ktorí uvidia kolekciu značky Nicollas Berenique. 

Na čo sa môžete tešiť?

ZUZANA HAKOVÁ
Počas Bratislavských módnych dní predstavím kolekciu jeseň/zima. Modely budú mať kostýmový charakter a vlastne celé sa to bude niesť v elegantnom štýle. Pri tvorbe kolekcie som použila hrubé materiály vhodné na toto obdobie. Čo sa týka farieb, zamerala som sa najmä na tmavomodrú a červenú.

MICHAELA ĽUPTÁKOVÁ
V Bratislave uvidíte opäť večernú kolekciu. Budú to modely, ktoré som uviedla aj v Prahe, pričom ich doplním o ďalšie dva, tri nové.

RICHARD ROZBORA
Spoločným menovateľom najnovšej kolekcie je jemnosť. Jemnosť v poňatí strihov, farieb, látok, luxusných vĺn. Nádherná symbióza sa snúbi s krásou a vyžarovaním každej ženy. Celá kolekcia je vytvorená z 35 kompletných outfitov v príjemných nežných farbách. Klasické farby sú osviežené netradičnými farebnými kombináciami a hravými potlačami. Na móle Bratislavských módnych dní predstavím modely v mestskom štýle, ktoré sú vhodné na každodenné nosenie, či na rôzne spoločenské podujatia.

VERONIKA HLOŽNÍKOVÁ
Na Bratislavských módnych dňoch predstavím novú kolekciu, ktorá sa bude niesť v podobnom duchu ako na Bratisalvských módnych dňoch v Prahe.

JANA JURČENKO
Ako vždy prídem s úplne novou kolekciou. Opäť bude honosnejšia, použijem krajky, ale v inom duchu ako doposiaľ.

Sledujte nás live na našom facebooku Bratislavské módne dni: TU

 

- - Inzercia - -