Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

V kauze medializovanej objednávky vraždy obvinili štyri osoby, medzi nimi Pavla Ruska!

október 23, 2017 - 20:14
Denník SME informoval, že v súvislosti s prípadom objednávky vraždy polícia zadržala bývalého riaditeľa TV Markíza a expolitika Pavla Ruska.

V súvislosti s vyšetrovaním prípravy vraždy dnes vyšetrovateľ Národnej kriminálnej agentúry vzniesol obvinenie štyrom osobám, pričom príslušníci NaKA zadržali obvinenú osobu Pavla Ruska. Na svojom profile na sociálnej sieti to uvádza polícia s tým, že vzhľadom na prebiehajúce procesné úkony nie je v súčasnosti možné poskytnúť k veci bližšie informácie. Podľa medializovaných informácií sú ďalšími obvinenými osobami v tomto prípade Mikuláš Č., Róbert L. a Miloš K.

Bývalého šéfa televízie Markíza Pavla Ruska dnes zadržala polícia. Podozrivý je z toho, že si v roku 1997 v podsvetí objednal vraždu svojej vtedajšej spoločníčky Sylvie Volzovej, píše denník Sme na svojej internetovej stránke. Denníku to potvrdili zdroje blízke vyšetrovaniu. Prípad rieši Národná kriminálna agentúra. Vyšetrovanie začala na základe trestného oznámenia bývalého šéfa banskobystrického podsvetia Mikuláša Černáka, ktorý si už za iné mafiánske vraždy odpykáva doživotný trest.

- - Inzercia - -