Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je pondelok, 18.február 2019, meniny má: Jaromír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Legenda The Beatles ožije v BEPONE

október 27, 2017 - 16:08
Slovenská sieť predajní BEPON prináša svojim zákazníkom opäť niečo špeciálne. Tentokrát sú to bláznivé ponožky Happy Socks, ktoré sa už od roku 2008 snažia šíriť šťastie do celého sveta prostredníctvom svojich jedinečných a často i bláznivých modelov. Aktuálne sa dizajnéri tejto značky inšpirovali naozajstnou legendou, ktorá pred pár desaťročiami tak isto šírila šťastie svojou tvorbou a darí sa im to dodnes a v BEPON si to rozhodne nenechali ujsť.

Happy Socks spojili svoje sily s legendárnou hudobnou skupinou The Beatles a pripomenuli si tak ikonický animovaný film Yellow Submarine z roku 1968.
Výsledkom tejto bláznivej spolupráce je kolekcia plná výrazných, divokých farieb a žiarivých kresieb zhmotnených do šiestich párov ponožiek zobrazujúcich niektoré z hlavných postáv či scén tejto legendárnej kreslenej komédie.

Od vzniku filmu síce uplynulo už pol storočia, nič to však nemení na jeho poslaní: šíriť pozitívne vibrácie a šťastie prostredníctvom umenia, čo ide ruka v ruke s poslaním značky Happy Socks!
Nechajte sa unášať na vlne šťastia, pretože s Happy Socks na nohách to ide oveľa lahšie a nezabudnite... All we need i slove
Kompletnú kolekciu ponožiek Happy Socks x The Beatles nájdete vo všetkých predajniach BEPON na celom Slovensku už v priebehu septembra 2017.

Súťažná otázka:

Koľko rôznych párov dizajnových ponožiek tvorí túto jedinečnú kolekciu inšpirovanú kapelou The Beatles?

Pre každého z 3 vyžrebovaných výhercov máme pripravenú cenu vo forme 30- eurovej poukážky na nákup v ktorejkoľvek z predajní BEPON v rámci celého Slovenska.

Výhercami súťaže sú: 

Tadeáš Kurka/ Obyce

Miro Hajzuš/ Poloma

Olga Roháčeková/ Martin 

Výhercom srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -