Dnes je streda, 24.apríl 2019, meniny má: Juraj
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Skvelá chuť s AnjelSKým pocitom

november 03, 2017 - 13:52
Varenie je dobrodružstvo a výzva, s ktorou sa stretávame každý deň. Pri varení môžeme popustiť uzdu svojej fantázii, experimentovať, ochutnávať a teraz dokonca aj pomáhať. Počuli ste už o anjelSKom tovare?

AnjelSKý tovar pomáha chorým deťom a ich rodičom. Kúpou produktu, ktorý je označený ako anjelSKý, prispeje jeho výrobca 2% z ceny výrobku rodinám zapojeným do systému pomoci neziskovej organizácie Dobrý Anjel. Dobrý Anjel túto sumu každý mesiac do posledného centu prepošle chorým deťom a ich rodičom. Jedným z anjelských produktov je aj Podravka ochucovadlo 200g. Od 1. septembra 2017 vám preto s Podravkou môže chutiť ešte lepšie.

Z každého predaného kusu Podravky 200g, označeného logom AnjelSKý a známym logom organizácie Dobrý anjel, poputujú 2% ceny na pomoc chorým deťom a ich rodičom. Podravka vám, okrem pozdvihnutia chute pripravovaného pokrmu a použitých surovín, prinesie aj anjelSKý pocit. Nezaplatíte nič navyše a okrem originálneho spojenia korenín a sušenej zeleniny, si s výrobkom obľúbeným v nejednej kuchyni, vychutnáte aj 100% dobrý pocit. Viac informácií o projekte a anjelSKých výrobkoch nájdete na www.anjelsky.sk alebo www.podravka.sk. Prajeme vám dobrú a anjelSKú chuť!

- - Inzercia - -