Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Speváčka Kristína sa preniesla do rozprávky

november 06, 2017 - 11:31
Po tom, čo speváčka Kristína ešte len pred mesiacom predstavila svoj nový album Mať srdce, prišla dnes s ďalšou zo svojich noviniek, skladbou Sympatie. Tú sympatická východniarka naspievala k filmu Tri želania, ktorý čoskoro uvedú na plátnach slovenských kín.

Už začiatkom decembra sa milovníci rozprávok česko-slovenskej produkcie môžu tešiť na hravý a humorný príbeh o trápeniach prvej lásky a skutočných kúzlach, ku ktorému Kristína naspievala titulnú skladbu. Tá je, ako inak, o tom najkrajšom ľudskom cite - láske. Autorsky sa na nej podieľal obľúbený textár Kamil Peteraj a skladateľ Martin Kavulič. ,,S radosťou som prijala ponuku naspievať titulnú pieseň do vianočného rozprávkového príbehu. Skôr, než sme začali tvoriť pesničku, mala som si možnosť film pozrieť. Bola som veľmi príjemne prekvapená a nadšená predovšetkým z mladých hercov, ktorí to zahrali veľmi prirodzene a autenticky," prezradila Kristína.

2.jpg

Foto: 
Marián Kavulič

Ako sme sa dozvedeli, skladba veselo a energicky opisuje prvé momenty lásky, keď medzi dvojicou preskočí povestná iskra. ,,Teším sa, že som hudobnou súčasťou tohto filmu, ktorý má veľmi peknú myšlienku a ešte krajší odkaz pre ľudí. Verím, že aj táto rozprávka zaujme čestné miesto medzi klasickými rozprávkami, na ktoré sa najmä v období Vianoc všetci tešíme," uzavrela.

Kristína - Sympatie (Pieseň k filmu Tri želania)

- - Inzercia - -