Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ewa Farna: Slovenské fankluby patria medzi tie najoddanejšie!

november 08, 2017 - 10:41
Fanúšikovia česko-poľskej speváčky Ewy Farny majú dôvod na radosť. Po dlhej dobe totiž zavíta na Slovensko a spoločne s kapelou tu odohrá koncert!

„Na Slovensko sa s celou kapelou vraciam po niekoľkých rokoch. Od čias Superstar som sa síce na Slovensku objavovala, nie však koncertne s celou kapelou. Na predošlý bratislavský koncert spomínam ako na jeden z tých s najlepšou atmosférou, preto dúfam, že si to aj tentokrát so slovenskými fanúšikmi poriadne užijeme. Slovenské fankluby patria medzi tie najoddanejšie a ja sa nemôžem dočkať toho, že im tú niekoľkoročnú vernosť konečne odvďačím  koncertom v plnej paráde," prezradila obľúbená speváčka Ewa Farna.

Jej predskokanom bude talentovaný český pesničkár Thom Artway a fanúšikovia sa taktiež môžu tešiť aj na ďalšieho českého speváka – Davida Stypku, ktorý  s Ewou v Bratislave zaspieva ich spoločný duet Dobré ráno, milá. 

Ewa Farna patrí u našich českých a poľských susedov k najvýraznejším hudobným osobnostiam. Na konte má osem hudobných albumov, natočila desiatky videoklipov, spolupracovala s významnými českými i poľskými hudobníkmi. Bola taktiež historicky najmladšou českou (Československá Superstar) i poľskou porotkyňou (X Factor). 

Na Slovensku sa obľúbenou stala jej skladba Všechno nebo nic, ktorú naspievala ako titulnú pesničku k úspešnému filmu Evity Urbaníkovej. Ewa Farna zároveň v týchto dňoch svojim fanúšikom predstavila dokument o jej desaťročnom pôsobení na hudobnej scéne, ako aj mimoriadne podmanivú vianočnú pesničku s názvom Vánoce na míru.

Ewa Farna - Vánoce na míru (Official Music Video)


Slovenskí fanúšikovia sa na Ewu Farnu spolu s kapelou môže tešiť v 29. novembra, kedy odohrá v Bratislave v Ateliéri Babylon svoj jediný samostatný koncert na Slovensku.

- - Inzercia - -