Dnes je utorok, 25.september 2018, meniny má: Vladislav, Vladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

V novom klipe Roba Opatovského si zahral aj syn Borisa Kollára Christian!

november 09, 2017 - 12:59
Obľúbený spevák Robo Opatovský odpremiéroval svoj oficálny videoklip k jeho novinke s názvom ,,Keď muž miluje ženu." Autorkou scenára k nemu je herečka Oľga Záblacká, ktorá do hlavnej úĺohy obsadila Matúša Kvietika, manželov Strážanovcov, či syna Borisa Kollára Christiana!

V tomto chladnom období vzniká čoraz viac skladieb o láske. Za mnohými interpretmi nezaostáva ani Robo Opatovský, ktorého skladba ,,Keď muž miluje ženu" poslucháčov rádií ohúrila natoľko, že dnes patrí k najhranejším skladbám v rádiách.

Dej zasadený do Tatier

Autorkou scenára k videoklipu je Oľga Záblacká. Tá do hlavných úloch obsadila talentovaného Matúša Kvietika, exotickú krásku Clarisse Taty, manželov Strážanovcov a syna Borisa Kollára Christiana, ktorého má Boris s exotickou kráskou Paulou Simoes. Dej sa odohráva vo Vysokých Tatrách v priestoroch hotela Lomnica.

1.jpg

Foto: 
Kristína Fialová

,,Hneď, ako mi úlohu ponúkli, som vedela, že chcem spolupracovať na tomto projekte. Nemala som problém precítiť dej. Veľakrát som sa stretla s podobnými predsudkami. Chytilo ma to za srdiečko," povedala Clarisse, ktorá má mamu Slovenku a otca z Konga.

,,Veľmi ma potešilo, keď ma Oľga Záblacká oslovila, aj preto, že som nikdy dosiaľ nehral v klipe a je to úplne iné ako vo filme, či v seriáli. Scenár je úžasný a myslím, že na Slovensku je to veľmi aktuálna téma. Slováci majú v sebé istú bigotnosť. Stále sa stretávame so xenofóbiou, homofóbiou, rasizmom.. Ktovie, ako by reagovali rodičia väčšiny mladých v mojom veku, keby si priviedli domov partnerku s tmavou pleťou? Myslím si, že je to zaujímavá otázka," zamýšľa sa Matúš.

6.jpg

Foto: 
Kristína Fialová

8.jpg

Foto: 
Kristína Fialová

9.jpg

Foto: 
Kristína Fialová

Robo Opatovský je z klipu nadšený

,,Prvá dejová línia sa odohráva v hoteli Lomnica v Tatrách a keď som videl výsledok, až mi stáli všetky chlpy na tele! Scenár ma úplne dostal. Je to príbeh zakázanej lásky. Chlapec z dobrej rodiny si našiel exotickú krásku. ale matkaje zásadne proti a urobí obrovskú scénu, keď ju syn prekvapí a predstaví jej svoju budúcu manželku. Keď sme toto nakrúcali, zastavovali sa pri nás ľudia a obdivne sledovali výkony hercov. Dej je veľmi silný. Mám dobrý pocit z toho, ako umocňuje atmosféru piesne. Ja som sa zahral na pouličného muzikanta, rozprávača príbehu. S kapelou sme mali možnosť vyskúšať si, aké to je hrať na ulici. Reakcie okoloidúcich aj zahraničných turistov boli veľmi príjemné," uzavrel Robo.

17.jpg

Foto: 
Kristína Fialová

Pozrite si krásny videoklip!

Robo Opatovský Unplugged – Keď muž miluje ženu (Official Video)

- - Inzercia - -