Dnes je nedeľa, 09.december 2018, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Šmahel a Kalisová končia v relácii O desať rokov mladší: Nahradí ich speváčka!

november 20, 2017 - 11:54
V jari budúceho roka si diváci Markízy opäť prídu na svoje. Televízia totiž plánuje na svoje obrazovky vrátiť reláciu O desať rokov mladší, ktorá mení svoj koncept a tiež moderátorov. Exmanželov Martina Šmahela a Miriam Kalisovú tak nahradí iba jedna moderátorka. Tou sa prekvapivo stane krásna speváčka Mária Čírová!

Po štarte prvej série šou, ktorá mení životy ľudí ku krajšiemu, si Markíza vybrala sympatickú dvojicu, vtedy ešte manželov Šmahelovcov. Aj napriek tomu, že sa počas natáčania rozviedli, príležitosť dostali aj v druhej sérii. Nateraz však prišlo veľké prekvapenie v  podobe výmeny tváre tejto relácie. Do moderátorského kresla si už čoskoro "zasadne" speváčka Mária Čírová, ktorá práve dnes oslavuje svoje dvadsiate deviate narodeniny.

,,Je to pre mňa výzva, ale vždy som takto brala všetko, čo mi prišlo do života. Poslúchla som svoj vnútorný hlas a dnes tu stojím a veľmi sa teším na všetkých, s ktorými budem diskutovať, riešiť životy a meniť ľudí.Pre ženu je naozaj podstatné cítiť sa krásna, ako jej to dokáže zvýšiť sebavedomie a dokáže žiariť, a to je pre mňa podstatné, aby ľudia žiarili, a to krásne čo majú vo vnútri dostali von, každý má svoj unikát a ten sa budem snažiť z nich dostať von," prezradila speváčka pre televíziu Markíza.

cir.jpg

Foto: 
TV MARKIZA

Titulná foto: TV Markíza 

- - Inzercia - -