Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je štvrtok, 18.október 2018, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Vyhrajte mesačné balenie Bio-Aktívneho morského kolagénu od INCA COLLAGEN!

november 24, 2017 - 14:41
Ľudské telo od 25.roku života stráca schopnosť ďalej tvoriť kolagén, čím dochádza práve k nežiaducim účinkom vo forme prejavov starnutia. „Bielkovina mladosti“, ako sa zvykne táto látka nazývať, tvorí viac ako 30% bielkovín ľudského organizmu a až 70% bielkovín kože. Práve kolagén je najdôležitejšou bielkovinou v ľudskom tele. Dostatok kolagénu zabraňuje procesu starnutia, udržuje mladšiu a zdravšie vyzerajúcu pleť, dodáva živiny pre tkanivá, regeneruje pleť, vlasy a nechty.

Na trhu je už etablovaný a obľúbený prémiový produkt 100% morský Bio-Aktívny kolagén od Inca Collagen. Bio-Aktívny kolagén je najviac podobný ľudskému kolagénu, ľahko sa vstrebáva a má rýchly nástup účinku. Inca Collagen ovplyvňuje bunkovú obnovu a podporuje regeneráciu kolagénových vlákien.

Vďaka svojej stavbe zabezpečuje pokožke, vlasom i nechtom optimálny stupeň výživy. Jeho jedinečnosť je v tom, že si zachováva aj po jeho spracovaní štruktúru trojitej špirály, tzv. helisy, ktorá je typická len pre bielkoviny živých organizmov.

 Inca Collagen je vyvážený komplex bielkovín, ktoré priaznivo pôsobia na ľudský organizmus. 

SÚŤAŽ

Správnu odpoveď sa dozviete aj na www.incacollagen.sk 

Výhercom súťaže sa stáva: 

František Velčický/ Močenok
Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -