Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je sobota, 23.marec 2019, meniny má: Adrián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Vyhrajte najkrajšie športové alebo tanečné oblečenie z e-shopu 2skin.sk

november 28, 2017 - 12:10
Zasúťažte si so ŽenskýmWebom a vyhrajte to najkrajšie športové alebo tanečné oblečenie z e-shopu 2skin.sk. Súťaž potrvá do 12. decembra 2017!

Počuli ste už, že aj farby rozhodujú o tom, ako sa vám bude dariť? Ak sa napríklad oblečiete do červenej, znamená to, že budete vzbudzovať túžbu po činoch, vzrušení, dobývaní a odvahe. S červeným rúžom na perách budete nielen dráždivo krásna, ale sa budete okoliu javiť viac nápaditá a výkonnejšia. Zelená farba zase upokojuje. Ak chcete byť v harmónii so svojím telom, oblečte sa práve do tejto farby prírody. Prestanete byť podráždená, uvoľnite sa a zabudnete na únavu. Modrá vraj zase znižuje stres a vyžaruje sviežosť. V ružovej sa budete cítiť viac žensky a v mužoch budete vyvolávať jemnejšie pocity. V žltej sa vám bude zdať, že je vonku krajšie, ako hlásili v predpovedi počasia. Je to farba slnka.

Každá farba, ktorou sa prezentujeme, má v našej mysli hlboké emočné základy. Práve preto prešlo zásadnou zmenou aj moderné a funkčné športové oblečenie. Ak chcete zo seba pri športe dostať maximum, už vám nestačí len vízia, kam chcete dobehnúť, alebo koľko chcete odcvičiť. K najlepším výkonom vám pomôže špeciálne oblečenie, ktoré okrem toho, že dokonale tvaruje postavu, najmä zadoček a iné kritické časti ženského tela, provokuje myseľ dokázať oveľa viac. To najkrajšie a najfarebnejšie športové a tanečné oblečenie nájdete v e-shope 2skin.sk.

POZOR, súťaž o najkrajšie športové oblečenie!
Správnu odpoveď sa dozviete na www.2skin.sk 

Víťazka si môže vybrať ktorýkoľvek 1 kus oblečenia z celého sortimentu, ktorý jej bude doručený ešte pred Vianocami úplne zadarmo. 

Výhercom súťaže sa stáva: 

Renáta Brisudová/ Socovce 
Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -