Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je sobota, 23.marec 2019, meniny má: Adrián
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Objavte dávne tajomstvá Ázie s jedinečnými kozmetickými prípravkami CREMORLAB

november 28, 2017 - 12:19
Viete, že ženy z Južnej Kórei venujú podľa štatistiky ošetrovaniu a skrášľovaniu svojej pleti až 45 minút denne? Veľmi obľubujú najmä čistiace, výživné, detoxikačné a hydratačné masky. Kórejská kozmetická značka CREMORLAB využíva v svojej kozmetike jedinečnú minerálnu vodu T.E.N., ktorá vyniká až 300-násobne vyšším obsahom základných aj vzácnych minerálov než  bežná minerálna vode.

Výskumy ukázali, že vďaka nej cenné látky oveľa priaznivejšie a rýchlejšie prenikajú do hlbších vrstiev pleti a poskytujú jej tak efektívnejšiu starostlivosť. Je samozrejmosťou, že prípravky CREMORLAB sú bez parabénov, minerálnych olejov, benzofenónu, umelých farbív, ako aj bez parafínu. Viac informácií sa dozviete TU.

SÚŤAŽ

Tri čitateľky, ktoré správne odpovedia na nižšie uvedenú otázku, získajú jedinečnú pleťovú masku s bublinkami kyslíka T.E.N.REMOR O2 BUBBLE ENERGIZING MASK, ktorá dodá pleti energiu, vyčistí ju a zároveň detoxikuje. Čistiaca pleťová maska využíva silu perlivej kyslíkovej vody. Súťažime do 5. decembra 2017!
Darček má hodnotu 30,50 eura.

Výhercami súťaže sa stávajú:

Lenka Haverlíková/ Veľký Ďur-Rohožnica

Igor Peto/ Košice

Michaela Liptáková/ Monastyr

Výhercom srdečne blahoželáme! 

- - Inzercia - -