Dnes je streda, 12.december 2018, meniny má: Otília
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čistenie zúbkov nebolo pre deti nikdy zábavnejšie!

november 28, 2017 - 15:03
Zubná hygiena je dôležitá počas celého nášho života. My, dospelí, to už vieme, ale naše ratolesti o tom treba často presviedčať. A kde zlyhávajú racionálne argumenty, tam funguje hravý prístup, ktorým sa zdanlivo nudná činnosť premení na zábavu.

Motivuje k poctivosti

Odkedy sú mobily a aplikácie bežnou súčasťou našich životov, pochopiteľne im prepadli aj deti, ktoré by sa s nimi hrali stále. Práve tento fakt možno využiť v prospech veci. Vďaka mobilnej aplikácii Philips Sonicare For Kids totiž môžete prinútiť každého drobca k tomu, aby sa na umývanie zúbkov tešil. Stačí k tomu mať sonickú zubnú kefku Philips Sonicare For Kids, ktorú je s bezplatnou aplikáciou možné synchronizovať vďaka Bluetooth prepojeniu. Deti aplikáciou sprevádza animovaná postavička Sparkly, ktorý si rád udržiava čisté zúbky. Po každom čistení je Sparkly šťastnejší, čo prináša motiváciu k ďalšiemu čisteniu. Táto zábavka je však zároveň plnohodnotným návodom k technike správneho čistenia.

Supluje nedostatok zručnosti

Na začiatku sa ukazujú zrozumiteľné vizuálne pokyny, pričom monitor zaznamenáva správny postup čistenia a učí. Pri dodržaní postupu čistenia dostanú deti vzrušujúce odmeny v aplikácii. Aj keď si ešte deti nevedia čistiť zuby úplne optimálne, unikátna sonická technológia zabezpečí výborné výsledky. Čistenie zubov s ňou je až o 75% efektívnejšie, než používanie manuálnej detskej zubnej kefky. S výkonom viac než 500 jemných, no účinných sterov za sekundu sa kompenzuje technika, ktorú ešte deti nemajú zvládnutú dokonale.

Napomáha k pokrokom

Philips Sonicare For Kids však môžu výborne napredovať, keďže sa im ergonomicky navrhnutá kefka skvele drží. Jej nástavec je pogumovaný, takže chráni rastúce zúbky, a navyše je k dispozícii v dvoch veľkostiach, takže môžu s kefkou rásť. Na to sa myslelo aj pri dvoch nastaveniach intenzity umývania pre menšie deti od 3 rokov a väčšie od 8 rokov. Kefku možno ozdobiť vďaka 8 vymeniteľným dizajnom, rovnako ako možno prispôsobovať vzhľad postavičky Sparklyho.

Trvalá hodnota do života

Časovač Quadpacer pomáha deťom vedieť, ako dlho si majú zuby čistiť (pomáha predĺžiť dobu čistenia na 2 minúty), a zároveň zaznamenáva informácie o čisteniach do kalendára v aplikácii. Na základe toho môže rodič spolu s dieťaťom sledovať jeho pokroky, ktoré je naozaj vidieť. Pri jej používaní si deti osvoja tak zdravé návyky, ktoré ich už budú sprevádzať počas celého života.

Ako sa starať o detské zuby?

Viac na www.philips.sk/detskakefka

- - Inzercia - -