Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je nedeľa, 24.marec 2019, meniny má: Gabriel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Vyhrajte lístky na Vianočné turné Márie Čírovej a Roba Opatovského!

december 01, 2017 - 07:46
Užite si vianočnú atmosféru výnimočne. Zasúťažte si so ŽenskýmWebom a vyhrajte vstupenky na Vianočné turné speváčky Márie Čírovej a Roba Opatovského v bratislavskom Istropolise!

Mária Čírová– speváčka, skladateľka, klavíristka, spieva a hudbe sa venuje už od detstva. V roku 2008 vyhrala autorskú súťaž Coca-Cola PopStar. Na konte má veľa hitov, medzi najznámejšie patria Búrka, Chýbaš, Kto vie a v súčastnosti valcuje slovenský rádioéter hitom Unikát. Na Vianočnom turné zaspieva svoje naj hity, skladby z minuloročného Vianočného albumu a niekoľko duetov s Robom. Nebude chýbať ani ich úspešný minuloročný hit „Vianoce“.

Robo Opatovský – spevák a skladateľ patrí už 20 rokov k úspešným stáliciam na slovenskej hudobnej scéne. Na svojom konte má niekoľko albumov a množstvo hitov (Natália, Prší, Prílev energie, Niečo máš, Hovorila po španielsky atď.) ktoré oslovujú takmer všetky vekové kategórie. Na Vianočnom turné zaspieva hity zo svojich dvoch platinou ocenených Vianočných albumov (Vianočná pošta, Čas sviečok, Dieťa spí, Na vločkách), ale aj úplne nové skladby z najnovšieho albumu Vianočné duetá.

Súťaž

Napíšte nám jednu skladbu od Roba Opatovského a jednu od Márie Čírovej a budete zapojení do hry! Jeden z vás získa dve vstupenky na krásny, vianočný koncert.

Výhercov vyžrebujeme v utorok, 5. decembra! 

Výhercom súťaže sa stáva: 

Jana Miškolciová/Nitra
Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -