Dnes je utorok, 18.december 2018, meniny má: Sláva
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Čerstvé a sýte jedlo, ktoré vás nabije energiou!

december 01, 2017 - 13:37
Priaznivé účinky ovocia a zeleniny, orechov a iných zdravých potravín. Čítame o nich takmer všade, a každá z nás, ktorá sa o výživu aspoň trochu zaujíma, ich má naštudované. Problémom však v súčasnosti nie je nedostatok informácií, ale času a možností. Pri hektickej práci alebo nevhodných podmienkach nie je vždy možné uchovávať zdravé potraviny v chutnej, čerstvej a napokon aj sýtej forme. Jedno výborné riešenie by sa však predsa našlo: je ním smoothie!

Široké možnosti po celý rok

Na to, aby ste si pripravili výborné smoothie, ani nemusí byť vrchol sezóny vášho obľúbeného ovocia a zeleniny. Možnosti sú rozmanité, takže je k dispozícii aj množstvo inšpiratívnych receptov. Najlepšie však samozrejme urobíte, ak sa necháte navigovať vlastnou chuťou. S mixérom Philips Avance Collection to je veľmi jednoduché, pretože sa nemusíte obmedzovať – je veľmi silný a pojme dostatočné množstvo ingrediencií.

Philips Avance Vysokorýchlostný mixér HR3655/00 pre tých, ktorí milujú čerstvosť

Naše video: 

Sila čepelí a otáčok bez kompromisov

Pri smoothie je dôležité, aby bolo správne jemné. O to sa postará silný, 1 400 wattový motor, ktorý poháňa pokročilú technológiu mixovania čepelí ProBlend 6 3D až 35 000 otáčkami za minútu. Vďaka nej rozmixujete všetky suroviny, ako ovocie, zelenina a orechy, a to tak jemne, že uvoľnia zo svojej bunkovej štruktúry všetky potrebné živiny, aby sa dali ľahko vstrebať. Rýchlosť mixovania je samozrejme nastaviteľná, takže výsledok závisí iba od vás. Na smoothie je k dispozícii dokonca predvolený program.

phillips005.jpg

Foto: 
Phillips

Kamkoľvek so sebou!

Vo výbave nájdeme veľkú, 2-litrovú nádobu na mixovanie, s ktorou pripravíte chutné pokrmy pre celú rodinu. Pre tie zaneprázdnené z nás, ktoré si potrebujú zdravo dobíjať energiu celý deň, však skvele poslúžia dva 600 ml mixovacie poháre, v ktorých prísady namixujete, uzavriete a zoberiete kamkoľvek so sebou. Už nebudete mať výčitky svedomia, že ste si namiesto niečoho zdravého kúpili na obed pečivo, pretože k dispozícii nič iné nebolo. Až 80% používateľov pri prieskume uviedlo, že ich Philips Avance Collection motivoval k zvýšenej konzumácii ovocia a zeleniny. Nádoba mixéra je bezpečne umývateľná v umývačke, ako aj všetky odpojiteľné diely, okrem nástavca s čepeľami, ktorý však stačí jednoducho opláchnuť. Vďaka tomuto jednoduchému, no praktickému mixéru si budete vedieť pripraviť čerstvú dávku energie a vitamínov, s ktorou vás hlad len tak neprekvapí.

phillips004.jpg

Foto: 
Phillips

Pozrite si video, ako použiť Philips AvanceCollection HR3655/00 jednoducho a pohodlne.

Viac na www.philips.sk

- - Inzercia - -