Dnes je nedeľa, 09.december 2018, meniny má: Izabela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Andrej Bičan sa rozvádza: Bolo to manželstvo z donútenia?

december 06, 2017 - 18:09
Obľúbený moderátor a zabávač ANDERJ BIČAN sa po dlhých, jedenástich rokoch manželstva rozvádza so svojou manželkou Editou!

Moderátor má novú partnerku

Ako sám Bičan priznáva, za rozpadom jeho manželstva stojí manželská kríza a tiež nová partnerka, s ktorou v spoločnej domácnosti funguje už rok. ,,Áno, je to tak! Moje manželstvo sa po 11tich rokoch rozpadlo. Šance na záchranu stroskotali. Momentálne prebiehajú ukončovacie procesy. Rodičovské povinnosti sa snažíme s manželkou deliť, ako nám to pracovné povinnosti dovoľujú. S mojou novou partnerkou Mičkou už rok žijeme v spoločnej domácnosti a tešíme sa z nášho vzťahu. Vzhľadom na citlivosť tejto témy a možným negatívnym dopadom na našich blízkych, je toto jediné vyjadrenie k danému problému. Jednoducho, bez komentára," priznal otvorene. Bičan má so svojou ešte stále manželkou dve dievčatká a z prvého manželstva dospelého syna Michala.

bicann.jpg

Foto: 
Instagram

Manželstvo z donútenia?

Andrej bol ešte začiatkom tohto roka hosťom v talkshow Evity Urbaníkovej na rádiu Expres, kde počas rozhovoru povedal: ,,Ja bojujem, samozrejme, tak ako väčšina mužov so svojou manželkou, lebo je to boj byť v manželstve. Ja som sa už nechcel ženiť a nebudem sa chcieť ženiť ani tretí, ani štvrtýkrát, ale no okolnosti vás k tomu dotlačia. Bol som jednoznačne rozhodnutý, že nechcem manželstvo, ale rodičia vtedy urobili honkongskú chrípku, kýchali, soplili, prskali, skákali a mali horúčku. Na základe toho, aby som ich uzdravil, sme im vyšli v ústrety a vlastne naše manželstvo bolo poznačené tou chrípkou a tým, že sme boli liekom na tie ich bolačky. V podstate si to vyplakali," vyjadril sa moderátor, ktorý zrejme už v tom čase trávil čas po boku inej ženy.

Na otázku, či je v manželstve šťastný vtedy odpovedal nejednoznačne: ,,Evita, prečo sa ma pýtaš takéto otázky, na ktoré neviem odpovedať? Som, som šťastný. Som spokojný a je to tak ako to má byť. Milí muži, ak sa vás spýtajú, či ste šťastní, povedzte, že hej. Jemné klamtvá v živote môžu urobiť ľudí šťastnejšími," uzavrel.

Titulná foto: TV MARKÍZA

- - Inzercia - -