Dnes je pondelok, 11.december 2017, meniny má: Hilda
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Už dnes: Príďte si užiť skvelé popoludnie s týždenníkom Slovenka!

december 11, 2017 - 00:37
Redakcia týždenníka Slovenka sa pri príležitosti blížiaceho sa 70. výročia vyberá za svojimi čitateľmi do ulíc. Už dmes, 11. decembra 2017 sa na vás tešíme na Hlavnom námestí v Bratislave, kde sme si pre vás, našich verných čitateľov, pripravili bohatý kultúrny program, ktorý bude spojený s rozdávaním hodnotných darčekov a plnením snov. Príďte si spoločne s nami vychutnať vianočnú atmosféru a osláviť výnimočné jubileum!

Ako je už zvykom, počas celého roka prichádza redakcia týždenníka Slovenka za svojimi čitateľmi do ulíc rôznych miest. Rovnako tomu bude aj dnes, 11. decembra 2017, kedy svojich obľúbených redaktorov budete môcť stretnúť na Vianočných trhoch v Bratislave!

Návštevníkov podujatia čaká bohatý kultúrny program a množstvo darčekov!

Programom vás bude sprevádzať moderátor a zabávač Richard Vrablec, tešiť sa môžete na finalistku súťaže Česko-Slovensko má talent Teréziu Králikovú, mladú speváčku, ktorá svojim hlasom očarila aj Jozefa Bednárika či Felixa Slováčka, Kristínku Vreckovú, tanečnú skupinu DANSOVIA pod vedením tanečníka Petra Modrovského, súťaže, množstvo prekvapení a v neposlednom rade priateľská atmosféra!

Tešíme sa na Vás už v pondelok, 11. decembra 2017 od 16.00 na Hlavnom námestí v Bratislave!

- - Inzercia - -