Dnes je streda, 26.september 2018, meniny má: Edita
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Módna inšpirácia: V čom do spoločnosti?

december 05, 2017 - 12:00
S blížiacim sa koncom roka pomaly, ale isto prichádza sezóna rôznych spoločenských udalostí. Či už sa chystáte na ples, večierok alebo charitatívnu akciu , určite starostlivo vyberáte vhodný odev, doplnky a mejkap. Viete si však vybrať tie správne šaty, ktoré by boli krásne a zároveň vám padli ako uliate?

Nová kolekcia šiat FASHION SOS ® na sezónu 2018

Každý rok prináša nové trendy nielen v kúskoch na bežné každodenné nosenie, ale aj do oblasti spoločenských šiat, ktoré si oblečiete len raz za rok. My vo FASHION SOS ® tieto najnovšie trendy, materiály aj strihy sledujeme a prinášame vám novú kolekciu dlhých spoločenských šiat, ktoré sa práve nosia, ale zároveň sú aj nadčasové. Šaty podľa našich už osvedčených návrhov ako aj úplne nové modely sú šité, ako vždy, po jednom kuse, čo vám zaručí jedinečnosť. Módne farby, strihy, trendy materiály ako je napr. zamat, trblietavé šaty vhodné na každú slávnostnú príležitosť a veľa noviniek z pohodlných materiálov, to všetko nájdete v novej kolekcii nášho salónu FASHION SOS ® pre nadchádzajúcu sezónu. Rôzne zaujímavé variácie šiat môžu byť doplnené o štóly či jednoduché vŕšky, ktoré pomôžu zakryť prípadné nedostatky. Všetko v čistých líniách, kde sa prezentuje jednoduchosť a rafinovanosť, ktoré nevyjdú z módy asi nikdy.

Doplnky

Veľmi dôležitým aspektom, ktorý pri jednoduchých šatách nesmie nikdy chýbať sú doplnky. Kabelky, šperky a opasky, ktoré u nás vo FASHION SOS ® nájdete v rôznych zaujímavých farbách a materiáloch vám, v rámci kompletného stylingového servisu a poradenstva, doladíme nielen na ples, ale na akékoľvek spoločenské podujatie.

Príďte sa presvedčiť, že v jednoduchosti je krása do FASHION SOS ® na Kutuzovovej ulici 11 v Bratislave. Radi vás privítame a s našim individuálnym prístupom pomôžeme vybrať taký outfit, aby ste vyzerali a hlavne sa cítili výnimočne.

- - Inzercia - -