Dnes je štvrtok, 18.október 2018, meniny má: Lukáš
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Chcete byť šťastní ako Dáni?

december 08, 2017 - 13:06
Čo je hygge? Je to pokoj v duši, ktorý robí ľudí šťastnými. Ukrýva sa v maličkostiach každodenného života a znamená chvíľky šťastia, tepla a ľudskej blízkosti. Atmosféru hygge všetci dobre poznáme. Deje sa vo chvíľach, keď sa pohodlne usadíme do kresla s pútavou knihou v ruke, alebo keď k nám na večeru prídu blízki priatelia. Nie každému z nás sa však darí nájsť si na takýto pokoj dostatok času.

Táto kniha ponúka množstvo skvelých nápadov a inšpirácií, ako praktikovať hygge počas celého roka i ako si v každej chvíli ukradnúť čas pre seba a svojich priateľov. Pretože nezáleží na počasí, ani na dennej či nočnej hodine. Hygge je vždy. A všade. Záleží len na nás.

Pôvabná kniha Hygge ponúka praktické návody, ako začať žiť v pohodovej atmosfére a už nikdy ju neopustiť. Čo takto začať práve na Vianoce – zastavte sa a darujte túto knižku niekomu blízkemu, kto sa príliš ponáhľa. Život je predsa o niečom úplne inom... Knižku Hygge, dánske šťastie ukryté v maličkostiach každodenného života, napísala dánska herečka Marie Tourell Søderberg a u nás práve vychádza vo Vydavateľstve Luka.

- - Inzercia - -