Dnes je štvrtok, 18.október 2018, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

VSTUPENKY na EXKLUZÍVNU prehliadku plesových šiat ešte stále v predaji!

december 14, 2017 - 15:39
Najväčšia módna udalosť roka Bratislavské módne dni by Mercedes Benz - Exkluzívna prehliadka plesových šiat sa nezadržateľne blíži. Ak si túžite vychutnať to najlepšie zo slovenskej módy, inšpirovať sa na nadchádzajúcu plesovú sezónu a na vlastnej koži zažiť neopakovateľnú, dychberúcu módnu šou, ešte stále máte možnosť! Posledné vstupenky zakúpite v sieti Ticketportal!

Záverečná Exkluzívna módna prehliadka, ktorá odštartuje už 18. decembra 2017 bude udalosťou, ktorá v našich končinách nemá obdoby vzhľadom na počet predvádzajúcich návrhárov a honosnosťou samotného večera podčiarknutého krásnymi plesovými róbami, v ktorých sa každá žena bude cítiť ako kráľovná plesu.

V nádherných priestoroch Dvoranu Ministerstva kultúry v Bratislave sa predstaví celkovo 23 módnych návrhárov. Medzi nimi špičky vo svojom obore, Renáta Kliská pod značkou LA RENA, Veronika Hložníková, Michaela Ľuptáková, Jana Jurčenko, Veronika Kostková, Jana Pištejová, Zlatica Hujbertová, Michal Kováčik, Alice Abraham, Ida Sandor, Zuzana Haková, Komora & Humer, Ivana Marmare, Hellenski, Katie Q a Party 21 fashion. Samozrejme, nezabudli sme ani na pánov, ktorí si na svoje prídu počas prehliadky najnovšej kolekcie smokingov od Nicollas Berenique!

Po prvý krát v histórii budú mať svoju tvorbu možnosť predviesť aj tohtoroční finalisti projektu Nové tváre módnej scény. Projekt je už celých deväť rokov pravidelnou súčasťou Bratislavských módnych dní. Všetci tak budeme v očakávaní, ako sa mladí módni tvorcovia zhostia tejto neľahkej úlohy. Jeden model zo svojej kolekcie predvedie víťazka súťaže Zarina Šimkovičová,ďalej Viktor Varga, Sandra Jutková, Martina Vrábelová, Dominika Kašová, Ondřej Kovařík a Boris Kráľ.

VSTUPENKY SI ZAKÚPITE TU

- - Inzercia - -