Dnes je štvrtok, 18.október 2018, meniny má: Lukáš
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slovenský model Michal Gajdošech štvrtým najkrajším mužom planéty!

december 14, 2017 - 16:42
Malé poľské mestečko Krynica-Zdrój sa začiatkom decembra stalo centrom svetovej krásy. Konala sa tam prestížna súťaž Mister Supranational 2017, kde sa predstavili desiatky pohľadných mužov. Spomedzi nich Slovensko výborne reprezentoval aj Slovák Michal Gajdošech, ktorý sa momentálne teší zo skvelého umiestnenia. Na svetovej súťaži získal štvrté miesto a zároveň si odniesol titul Najkrajšie telo sveta!

Michal, prezraď nám, aká bola súťaž? Aké si mal pocity?

Súťaž bola na Slovensku vo Vysokých Tatrách a na ďalší týždeň v Poľsku. Mali sme veľa fotení, natáčaní a veľmi veľa príprav. Bolo to fyzicky namáhavé, malo spánku, ale super zábava s ostatnými súťažiacimi. Myslím si, že sme boli skvelá partia a oproti ženským súťažiam sme držali pokope ako jeden kolektív bez ohovárania a robenia si napriek.

Ako vnímaš svoje umiestnenie?

Neuveriteľne ma potešilo, že som vyhral najlepšie telo sveta. To bola pre mňa odmena za tých dvanásť rokov strávených vo fitku a celoživotného športového a aktívneho štýlu. Veľmi ma tiež potešilo, že som bol v TOP 5-ke. Mohlo to byť horšie, ale aj lepšie.

Keď sa na súťaž pozrieš spätne, čo ti priniesla?

Veľa kontaktov a pracovných ponúk. Ako sa hovorí, teraz nesmiem zaspať na vavrínoch a všetko využiť, pokiaľ je možnosť. 

- - Inzercia - -