Dnes je sobota, 19.január 2019, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Exkluzívna prehliadka plesových šiat doslova za dverami: Čo pripravujú finalisti projektu Nové tváre módnej scény?

december 16, 2017 - 19:07
Exkluzívna prehliadka plesových šiat Bratislavských módnych dní by Mercedes Benz sa nezadržateľne blíži! Už v pondelok si budete môcť vychutnať tú najlepšiu módnu šou u nás. Okrem stálic módnej scény sa na prehliadke po prvý krát predstavia aj finalisti projektu Nové tváre módnej scény, medzi nimi aj Boris Kráľ a Martina Vrábelová.

Mladá módna návrhárka Martina Vrábelová bola sa už po druhý krát prebojovala medzi finalistov projektu Nové tváre módnej scény. Napriek tomu, že ani pri druhom pokuse sa jej nepodarilo skončiť v prvej trojke, získala špeciálne ocenenie v podobe mediálneho priestoru vo vydavateľstve STAR production v celkovej hodnote 20 000 eur a taktiež možnosť predviesť svoju predstavu plesovej róby počas Exkluzívnej prehliadky plesových šiat. ,,Na prehliadku sa veľmi teším! Ako vždy som v pracovnom zhone, ale čerstvo som pricestovala z Istanbulu a Dubaja, odkiaľ som si priniesla kopec ďalšej inšpirácie. Orient ma znovu veľmi nadchol,” prezradila nám Martina, ktorá pripravila model šiat práve v spomínanom v orientálnom duchu. 

Martina Vrábelová počas finále projektu NTMS

ntms413.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Boris Kráľ pomaly taktiež finišuje s prípravami na túto veľkolepú módnu šou. ,,Pri tvorbe týchto šiat som sa inšpiroval mojim obľúbeným obdobím - polovicou minulého storočia a siluetou New Look. Šaty sú ušité z veľmi zaujímavého luxusného materiálu. Chcel som, aby šaty pôsobili veľmi pôvabne, žensky , vznešene a najmä čisto,” prezradil nám detaily zasa Boris, ktorý však nechcel prezradiť farbu šiat. Nechajme sa teda prekvapiť, ako sa s touto výzvou mladí módni tvorcovia popasujú. 

Boris Kráľ počas finále projektu NTMS

ntms259.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Ak by ste mali záujem zažiť túto exkluzívnu prehliadku aj naživo, ešte stále máte možnosť zakúpiť si lístky na podujatie v sieti Ticketportal! Bratislavské módne dni by Mercedes Benz sa tentokrát uskutočnia v Dvorane Ministerstva kultúry. Štartujeme o 19.30! 

Celý program prehliadky si môžete pozrieť TU.

- - Inzercia - -