Dnes je sobota, 19.január 2019, meniny má: Drahomíra, Mário
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Ste závislí od sladkého? Siahnite po knižke Nesladím

január 03, 2018 - 06:18
Je nás viac a možno si to ani neuvedomujeme. Sladkosť pokladáme za liek na všetko: stres, zlú náladu, melanchóliu, no aj na radosti... Prosto tá slasť z kúska maškrty nás robí šťastnými, až kým sa z toho nestane závislosť. Ak sa chcete tohto zlozvyku zbaviť, siahnite po knižke autoriek Angeliky Kutišovej, Vladimíry Ollé a Silvie Langermann s príznačným názvom NESLADÍM.

Kniha Nesladím je o štýle stravovania, kde cukor nemá miesto. Okrem informácií o cukre, jeho démonizovaní, o závislosti od sladkého je knižka motivačnou príručkou so skutočnými príbehmi autoriek, ktoré si závislosťou prešli a oslobodili sa od nej. Pripravili projekt Nesladím, ktorý sa v 12-týždňovom cykle zameriava na postupné znižovanie až úplné vynechanie sladenia.

Nie je to diéta, aj keď pri dodržiavaní programu dochádza k zníženiu hmotnosti. Je to predovšetkým o zdravšom stravovaní, zlepšení kondície, nálady, no aj o pripravovaní si zdravých domácich jedál... Prosto o zdravšom živote. Viac sa dozviete na www.nesladim.sk.

- - Inzercia - -