Dnes je štvrtok, 13.december 2018, meniny má: Lucia
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Thomas Puskailer sa stal otcom: Podelil sa o fotografiu dieťatka!

január 11, 2018 - 15:18
Slovenský spevák holandského pôvodu Thomas Puskailer a jeho manželka Abbie sa stali rodičmi. S touto radostnou správou sa Thomas podelil prostredníctvom sociálnej siete.

Spevák Thomas Puskailer je so svojou manželkou Abbie od včerajšieho dňa rodičom. Dvojica sa tak teší zo svojho prvého potomka. Aj napriek tomu, že do poslednej chvíle utajovali pohlavie dieťatka, dnes už vieme, že majú chlapčeka. Tomu vybrali meno Noah. Narodil sa s váhou 3630 gramov a 48 centimetrov. 

thomas_puskailer_noah.jpg

Foto: 
Instagram T.P.

Manželkino tehotenstvo oznámil originálne

Spevák manželkino tehotenstvo oznámil skutočne originálne. V priebehu júna zverejnil spoločnú fotografiu so svojou manželkou a párom detských topánok. "Máme radostnú správu, to sa nedá opísať slovami, ako sa z toho tešíme. Je to skutočný zázrak ! Najväčší dar,“ napísal predčasom.

Dvojica sa zosobášila v roku 2011 po šiestich rokoch vzťahu. Thomas Puskailer sa do povedomia verejnosti dostal v prvej sezóne súťaže Česko Slovenská SuperStar. Na jeho debutovom albume Make Believe (2012) sa podieľal aj producent Joe Dworniak, s ktorým spolupracovali Duran Duran či Paul McCartney. Vlani vydal druhú štúdiovku Live For the Moment. Venuje sa tiež herectvu či modelingu.

- - Inzercia - -