Dnes je piatok, 24.máj 2019, meniny má: Ela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ples v opere 2018: Jana Pištejová dizajnérskou kráľovnou večera

január 14, 2018 - 13:00
Aj počas 18. ročníka Plesu v opere sa dizajnérkou večera stala návrhárka, ktorej meno je pevne spojené s Bratislavskými módnymi dňami by Mercedes-Benz, Jana Pištejová. Talentovaná návrhárka povestná svojimi plesovými róbami, tento rok okrem Božidary Turzonovovej, ktorá plesom sprevádzala, pripravila modely pre viac ako tucet dám.

Zatiaľ čo Jana na exkluzívnej prehliadke plesových šiat Bratislavských módnych dní by Mercedes-Benz predviedla len malú ukážku svojej tvorby, na Plese v opere naozaj zažiarila. Tento rok totiž mala tú česť pripraviť model pre Božidaru Turzonovovú. Krásna bledá róba jemne ladená do obdobia vzniku prvej Československej republiky, čím Jana podčiarkla tému plesu, Božidare neuveriteľne pristala. Na príprave tohto modelu si návrhárka dala naozaj záležať a vznikal spoločne s herečkou.

15159020542018.jpg

Foto: 
Ples v opere

15159020402018.jpg

Foto: 
Ples v opere

Tvorbu Jany Pištejovej sme na plese mohli vidieť aj na moderátorke TV Markíza - Zlatici Švajdovej Puškárovej, ktorej pripravila nežný model. Zlatica v tejto róbe neuveriteľne žiarila a dodala jej naozaj nádherný look.

Ďalšia dáma, ktorá si vybrala túto návrhárku, je Mária Reháková. Riaditeľka vydavateľstva STAR production stavila na výraznú červenú, ktorá jej sadla. Dokonalý strih šiat podčiarkol bezchybnú postavu. 

rehakova.jpg

Foto: 
Ples v opere

Medzi ďalšie dámy, ktoré v ten večer stavili na tvorbu Jany Pištejovej patrili manželka Tibora Búzu, Jana Prágerová, či riaditeľka Miss Slovensko Karolína Chomisteková. Tá si pre tento večer z dielne Jany Pištejovej vybrala róbu krásnej svetlej farby, ktorá jej strihovo aj farebne nesmierne pristala. Jana popritom však nezabudla ani na seba.

chomistekova.jpg

Foto: 
Ples v opere

15159303882018.jpg

Foto: 
Ples v opere

- - Inzercia - -