Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je utorok, 26.marec 2019, meniny má: Emanuel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/Súťaž: Vyhrajte lístky na Päťdesiat odtieňov slobody!

február 01, 2018 - 14:52
Fenomén Päťdesiat odtieňov vstupuje do tretej, záverečnej fázy a vy máte jedinečnú možnosť zasúťažiť si o tri balíčky, ktoré zahŕňajú dva lístky do kina, tričko, CD a pásku 50 odtieňov!

Nenechajte si ujsť vyvrcholenie

Anastasia Steele a Christian Grey sa dobrovoľne zriekli svojej slobody a pred svadobnými svedkami povedali rozhodné "Áno". Žiť šťastne až do smrti im ale dopriate nebude. Režisér James Foley (Päťdesiat odtieňov temnoty) okorenil pikantnú erotickú romancu poriadnou dávkou thrilleru a svojím hrdinom pripravil niekoľko nečakaných a nepríjemných prekvapení.

Ak si myslíte, že vstupom do manželstva pre Anastasiu (Dakota Johnson) a Christiana (Jamie Dornan) končí všetka sranda a že legendárnu Červenú mučiareň prerobia na detskú izbu, veľmi sa mýlite. Vynaliezavosť a fantázie novomanželov nepoznajú medze, zvlášť keď ich vďaka Christianovmu rozprávkovému bohatstvu nemusí naozaj nič limitovať. Ana sa však nechce stať manželkou uväznenou v zlatej klietke a je rozhodnutá pokračovať v úspešne rozbehnutej kariére knižnej redaktorky, čo však Christianovi nie je po chuti. Rastúca emancipácia jeho ženy sa však čoskoro stane "bezpečnostným rizikom", pretože z minulosti sa vynorí bývalý Anin kolega Jack Hyde, ktorý má s oboma nevybavené účty a pre pomstu je schopný urobiť čokoľvek. Lenže Anastasia už dávno nie je tá rozklepaná študentka, ktorá má napísať rozhovor s miliardárom, ale čím ďalej sebavedomejšia pani Greyová, ktorá vie, že aj sloboda môže mať až päťdesiat odtieňov, a o žiadny z nich nechce prísť.

Knižná séria Päťdesiat odtieňov patrí medzi najúspešnejšie bestsellery 21. storočia. Veľký úspech zaznamenáva aj jej knižné spracovanie.

UIP - Universal, USA, 2018

Réžia: James Foley

Scenár: Niall Leonard, E. L. James (predloha)

Hudba: Danny Elfman

Kamera: John Schwartzman

Hrajú: Jamie Dornan, Dakota Johnson, Marcia Gay Harden, Eric Johnson, Rita Ora

Súťaž: 

Zasúťažte si so ŽenskýmWebom, odpovedzte správne na otázku, vyplňte formulár a vyhrajte 2 vstupenky na film 50 odtieňov slobody, tričko, CD a pásku! V pondelok, 9. februára vyžrebujeme troch štastlivcov! 

Ktorý film bol prvým zo série 50 odtieňov? 

Výhercom súťaže sa stáva:

Ľubomír Sedlický/ Košice
Lucca Brusnická/ Bratislava
Marika Michálková/ Považská Bystrica
Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -