Dnes je pondelok, 10.december 2018, meniny má: Radúz
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Poznáme meno moderátorky tohtoročnej SUPERSTAR!

február 07, 2018 - 14:39
Na obrazovkách TV Markíza sa o pár týždňov opäť objaví obľúbená spevácka súťaž SuperStar. Nádejné hviezdy speváckeho neba budú bojovať o titul i o výhru v hodnote 75-tisíc eur.

Hviezdna porota

O tom, či majú súťažiaci na to byť SuperStar, budú musieť presvedčiť hviezdnu porotu. Do nej zasadne opäť „kat“ Pavol Habera, mladý idol Ben Cristovao, spevák skupiny Monkey Business Matěj Ruppert. Dámy ako porotkyňa zastúpi speváčka Katarína Knechtová. Pavol Habera bude hodnotiť už po ôsmy raz. Ben Cristovao bol v roku 2009 sám finalistom súťaže, dnes sa úspešne živí hudbou. Porotcovanie berie ako veľkú zodpovednosť. „Môžete významne ovplyvniť, ako sa bude ďalej vyvíjať niečí život.“ Katka Knechtová zasa chce, aby sa súťažiaci dozvedeli o sebe niečo nové a pozreli sa na svoje spievanie z trochu iného uhla.

Moderátorkou krásna Jasmina Alagič

Lukratívny kšeft v televízii Markíza si tentokrát vybojovala moderátorka s exotickými črtami Jasmina Alagič, ktorá je známa ako finalistka Miss Universe SR z roku 2009 a tiež ako moderátorka Fashion TV. „Jasmina je novou tvárou pre Televíziu Markíza a my sa veľmi tešíme z tejto spolupráce. Naše rady rozšíri mladá talentovaná dáma, ktorej budeme pri SuperStar držať palce,“ prezradil Michal Borec, riaditeľ PR a marketingu televízie Markíza.

Na túto úlohu sa teší aj samotná moderátorka: „Ide o jeden z najlepších a najznámejších televíznych formátov sveta a ja som ho sledovala s „otvorenou“ pusou už ako dieťa. Do projektu idem s obrovským nadšením, energiou, ale zároveň aj s pokorou a rešpektom," uzavrela

jasmina.jpg

Foto: 
Instagram

- - Inzercia - -