Dnes je štvrtok, 27.jún 2019, meniny má: Ladislav, Ladislava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

SÚŤAŽ: Získaj exkluzívne vstupenky na Bratislavské módne dni JAR/LETO 2018!

marec 12, 2018 - 08:34
Ak milujete svet módy, toto vás dostane! Zapojte sa do súťaže a získajte možnosť zúčastniť sa na tej najlepšej módnej šou u nás!

Bratislavské módne dni štartujú svoj 13. ročník! 

Vychutnajte si to najlepšie zo slovenskej a zahraničnej módnej scény na najväčšom a najprestížnejšom módnom podujatí u nás Bratislavské módne dni by Mercedes Benz - jar/leto 2018! V priestoroch Refinery Gallery sa v dňoch 9.-10-11. apríla 2018 predstaví špička domácich návrhárov, ale tiež zahraniční hostia a mladí módni tvorcovia. A čo je najlepšie, vy môžete byť pri tom! Jediné, čo pre to stačí urobiť je zaslať nám fotografiu outfitu, ktorý by ste si na dané podujatie obliekli, vyplniť dole uvedený formulár a ste v hre! 

collage.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Čo na nás tento rok čaká? 

Bratislavské módne dni by Mercedes Benz v roku 2018 oslavujú už svoje trináste narodeniny a organizátori si pre hostí pripravili počas troch dní komplexný prierez aktuálnych kolekcií na sezónu JAR/LETO 2018 od viac ako dvoch desiatok slovenských a zahraničných návrhárov a módnych značiek. Okrem širokej škály dámskych modelov si počas prehliadok prídu na svoje aj páni, pre ktorých bude pripravená exkluzívna, na mieru šitá kolekcia pánskych oblekov Nicollas Berenique. Tú predvedú známe tváre slovenského šoubiznisu.

Najlepší slovenskí návrhári

Slovensko budú už tradične zastupovať osvedčené mená ako Michaela Ľuptáková, Jana Jurčenko, LA RENA, Veronika Hložníková, Jana Pištejová, Veronika Kostková, Hellenski by Lay Sedlaková, Jana Gavalcová, Zuzana Haková, Jaroslava Wurl Kocanová, Ema Klein, Katie Q and Valeria Beck, Katarína Žiak, Zoe Fabrics, Veronika Kopálová, Marmare Fashion Design, Komora and Humer, Relleciga, či módna značka Luisa Spagnoli. 

Tešiť sa môžete na zahraničných hostí

Exkluzívnymi zahraničnými hosťami budú rumunská návrhárka Rozalia Bot a spoluorganizátorka MQ Vienna Fashion Week Maria Oberfrank. 

Tvorbu predstavia aj finalisti projektu Nové tváre módnej scény

Svoju tvorbu predstavia aj finalisti projektu Nové tváre módnej scény, jeho tohtoročná výherkyňa Zarina Šimkovič a Victor Varg.

Jarná časť projektu so sebou prinesie aj vyhlásenie súťažnej témy projektu Nové tváre módnej scény, ktorá bude vyhlásená počas tlačovej konferencie v prvý prehliadkový deň, 9. apríla 2018! 

 

Subory musia mať menej ako 2 MB.
Povolené typy súborov: gif jpg jpeg png.

- - Inzercia - -