Dnes je nedeľa, 17.február 2019, meniny má: Miloslava
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Elegantná od hlavy po päty: Oblečte sa pohodlne a zároveň štýlovo!

marec 29, 2018 - 14:30
Ležérna elegancia. Môžete sa s ňou stretnúť pri chystaní sa na párty, v magazínoch aj pri hľadaní vlastného módneho štýlu. Je neskutočne univerzálna a pristane naozaj každému. Ako vyzerať ležérne a zároveň chic túto jar?

Prepojenie štýlov

Je to trend, ktorý je kombináciou dvoch rozdielnych módnych štýlov. Na jednej strane ide o ležérny štýl, ktorý obsahuje voľné strihy, univerzálne typy oblečenia, tenisky, či mokasíny. Nemá prísne pravidlá a základom je pohodlnosť. V prípade elegantného štýlu ide o presný opak. Elegancia miluje dokonalosť, kombinuje  ženské prvky, ako vysoké podpätky, slim nohavice či sukne. Materiály sú luxusné, strihy premyslené a farby neutrálne.

Ležérna elegancia - ako kombinovať jednotlivé kúsky?

Kľúčom je nájsť zlatú strednú cestu. Zobrať si z oboch štýlov to najlepšie, čo vám najviac vyhovuje a v čom sa cítite dobre. Výsledkom bude upravený a uhladený outfit, ktorý podčiarkne jedinečnosť nositeľky. Veľmi ľahko si ju vytvoríte zo základných kúskov vo vašom šatníku. Sústreďte sa hlavne na kombinácie ako napríklad nohavice, sako a mokasíny alebo jednoduchý outfit v kombinácii s lodičkami. V ležérnej elegancii môžete vyraziť na párty, rande či pracovné stretnutie. Podčiarkne krásu aj bez toho aby ste sa cítila nepohodlne či upäto a rozhodne zanecháte dojem.

elegantne.jpg

Foto: 
pinterest.com

elegantnee.jpg

Foto: 
pinterest.com

 

- - Inzercia - -