Dnes je piatok, 22.marec 2019, meniny má: Beňadik
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jiří Pomeje sa rozvádza: Jeho manželka prehovorila o dôvode!

apríl 05, 2018 - 10:01
Veľkej láske odzvonilo. Pomejeho dvadsaťdeväťročná manželka Andrea sa rozhodla dať za manželstvom so známym českým hercom a producentom definitívnu bodku. Rok spoločne s ním bojovala s rakovinou hrtanu ale ako vyšlo najavo, aj s jeho záľubou v pití alkoholu.

Český filmový producent a herec Jiří Pomeje a jeho manželka Andrea sa rozchádzajú. ,,Je to pravda. Nedokážem už vydržať Jirkov prístup k životu. Bolo veľa problémov aj pred jeho chorobou. Nezmenil sa ani po operácii. Hlavný problém je alkohol," potvrdila pre iDNES.cz Andrea Pomeje, ktorá pre portál Expres.cz vyhlásila, že 53-ročný manžel je závislý od alkoholu. ,,Rakovinu už nemá, teraz by sa mal liečiť zo závislosti, inak sa mu vráti," povedala a dodala, že aj napriek manželovej strate hlasu sa do ich domácnosti vrátili hádky. ,,Je jedno, či klamstvá píšeš na papier alebo ich hovoríš. Nahnevá ťa to rovnako," vyjadrila sa. Dídžejka pritom po celý čas liečby stála po hercovom boku a starala sa aj o ich štvorročnú dcéru Annu. Dvojica sa zosobášila v roku 2013.

Pomejemu diagnostikovali rakovinu v apríli 2017, keď mu počas operácie polypu na hlasivkách objavili zhubný nádor. Operácii hrtana sa snažil pôvodne vyhnúť a rakovinu sa pokúsil poraziť hladovkou. Nejedol 42 dní, napokon sa však objavili ďalšie komplikácie a začiatkom tohto roka mu odobrali hrtan aj hlasivky.

- - Inzercia - -