Dnes je pondelok, 25.marec 2019, meniny má: Marián
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Móda Adriany Horeckej v Royal Palace Turčianske Teplice

apríl 05, 2018 - 23:21
V intenciách blížiacich sa Bratislavských módnych dní sme kúsok módy preniesli včera aj do Liečebného domu Royal Palace v Turčianských Tepliciach, kde svoju módnu kolekciu pre Slovenku nafotila návrhárka ADRIANA HORECKÁ. Tú uvidíte aj počas najbližších Bratislavských módnych dňoch by Mercedes Benz!

Adriana sa na Bratislavských módnych dňoch predstaví 11. apríla so svojou novou kolekciou, ktorú nazvala Bojovník. „Názov preto, lebo tvorím módu pre ženy, ktoré majú svoju vnútornú sebadôveru, ktoré si veria a ktorým sebavedomie vie dodať aj originálne oblečenie,“ prezradila nám.

Kým kolekciu Bojovník uvidíme už v priebehu budúceho týždňa, v Royal Palace sme nafotili modely, ktoré Adriana pripravila ešte koncom minulého roka a predviedla ich pri príležitosti otvorenia tohto hotela, ktorý je zariadený v štýle art deco.

1.jpg

Foto: 
Ramon Leško

2.jpg

Foto: 
Ramon Leško

6.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Historické prvky a skutočnosť, že tento dnes päťhviezdičkový hotel v minulosti navštevovali aj králi, sa Adriana rozhodla podporiť aj tým, že  fotografovanie svojich modelov spojila s fotením nádherných slovenských krojov, ktoré jej zapožičali z Matice Slovenskej. „Pre mňa je toto spojenie fascinujúce. Ukázať krásu precíznej práce, farebnosti, radosti, výšiviek, ktoré neraz na hrudi alebo na rukávoch mali ochrániť od zlých ľudí. Pri tvorbe novej kolekcie som sa tým inšpirovala“, povedal Adriana.

4.jpg

Foto: 
Ramon Leško

5.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Vybrané modely Adriany Horeckej si môžete pozrieť v najbližšom pondelňajšom vydaní týždenníka Slovenka a novú kolekciu už 11.apríla naživo v bratislavskej Refinery Gallery či online prostredníctvom ŽenskéhoWebu!