Dnes je streda, 26.jún 2019, meniny má: Adriána
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Najkrajší moment Bratislavských módnych dní: Dobročinný rozmer dojal celé publikum!

apríl 10, 2018 - 03:04
Prvý deň nebol len o prehliadke toho najlepšieho zo slovenskej módy ale nabral aj dobročinný rozmer. Vďaka Bratislavským módnym dňom a návrhárke Jane Jurčenko si svoju túžbu mohla splniť klientka Adeli Medical Centra, ktorá sa roky túžila stať modelkou.

Nezabudnuteľný zážitok

Klientka Adeli Medical Centra Dadka sa celý svoj život túžila stať modelkou a vďaka Bratislavským módnym dňom si tento sen mohla konečne splniť. Počas prvého večera predviedla šaty, ktoré na prehliadku venovala stálica Bratislavských módnych dní a jedna z najlepších návrhárok u nás Jana Jurčenko. ,,Som nesmierne rada, že som mohla podporiť takúto vec. Tento večer bol pre mňa nádherný," prezradila nám tesne po skončení prehliadky Jana. Svoje nadšenie neskrývala ani Dadka: ,,Celý deň som bola nervózna, avšak po vstúpení na mólo zo mňa téma opadla," teší sa z prehliadky, počas ktorej ju po móle prevádzal a pomocnú ruku podal úžasný Peter Modrovský. Skvelé ohlasy po vstupe na mólo získala aj od publika, ktoré jej darovalo neutíchajúci potlesk a tak v Refinery Gallery nastala neopakovateľná a dojímavá atmosféra.

bmd2018-708.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd2018-786.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Šaty sa vydražili za nádhernú sumu

Súčasťou tejto prehliadky šiat bola aj ich dražba. Po napínavom "boji" sa exkluzívny model šiat od Jany Jurčenko vydražil podnikateľ Ladislav Rehák za neuveriteľných 6000 eur! Tieto peniaze poputujú na konto nadácie ADELI. Štedrý darca urobil ešte nádherné gesto - vydražené šaty venoval Dadke, aby si ich mohla naplno užiť. 

bmd2018-797.jpg

Foto: 
Ramon Leško

bmd2018-800.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Pozrite si náš rozhovor s návrhárkou Janou Jurčenko! 

Bratislavské módne dni 2018/JAR-LETO: Jana Jurčenko

Autor: 
Denis Konečný

- - Inzercia - -