Dnes je pondelok, 18.február 2019, meniny má: Jaromír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Martin Harich: Človek musí vystupovať zo svojej komfortnej zóny

apríl 16, 2018 - 08:21
Od speváckej šou Superstar v roku 2011 prešlo už sedem rokov a mladý, dvadsaťdvaročný spevák Martin Harich na sebe neustále pracuje. Má momentálne rozpracovaných niekoľko projektov, spieva v rôznych metropolách na ulici a taktiež pripravuje titulnú skladbu k rozprávke.

Slovenský spevák Martin Harich sa teší na leto a jar a pripravované projekty. „Mám teraz novú kapelu, dokonca aj týpka, ktorý mi hrá na kontrabas, čo som vždy chcel, tak sa teším,“ prezradil.

Fanúšikovia budú okrem toho hlas mladého hudobníka počuť onedlho i vo filme. „Oslovili ma, aby som zložil hudbu a naspieval titulnú skladbu k rozprávke napísanej podľa knihy Když draka bolí hlava (2017). Mám veľmi rád rozprávky, takže som ani chvíľu neváhal. Je to hraná rozprávka o dvojhlavom drakovi, pričom jedna hlava hovorí po slovensky a druhá po česky,“ priblížil Harich.

Mladý hudobník navyše pripravuje i skladbu s producentom z Londýna žijúcim na Malte a jarné dni si spestruje baskingom. „Ešte nikdy som s nikým nepracoval tak dlho a na diaľku na pesničke, ale fakt ma to baví, otvára to nové obzory. A už zas hrávam na uliciach, nedávno som takto bol v Taliansku. Ja by som asi zomrel, keby som nič nerobil. Inšpirujem sa mottom 'Zmeny v živote znamenajú posun, časté zmeny dokonalosť'. To sa mi veľmi páči, človek by podľa mňa mal stále vystupovať zo svojej konformnej zóny,“ uzavrel.

- - Inzercia - -