Správa s upozornením

Možnosť odosielať tento formulár bola ukončená.
Dnes je nedeľa, 21.júl 2019, meniny má: Daniel
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

/ukončené/EXKLUZÍVNE U NÁS: Vyhrajte vstupenky na anketu SLOVENKA ROKA 2018!

apríl 28, 2018 - 10:42
Prestížna anketa Slovenka roka 2018 sa nezadržateľne blíži. Aj tento rok sa počas slávnostného galavečera v Historickej budove Slovenského národného divadla dozvieme mená tých najúspešnejších Sloveniek v jednotlivých kategóriách a vy môžete byť pri tom! ŽenskýWeb vám ako jediný prináša exkluzívnu súťaž o vstupenky na toto podujatie!

Slávnostný galavečer

Tento rok nominovala komisia v ankete 28 úspešných dám, ktoré reprezentujú Slovensko nielen u nás, ale aj v zahraničí. Dámy sú nominované v kategóriách Biznis a manažment, Umenie a kultúra, Médiá a komunikácia, Veda a výskum, Vzdelávanie a podpora mladých talentov, Zdravotníctvo, Šport a Charita.  Okrem toho nominačná komisia aj tento rok udelí titul Absolútna Slovenka roka a Mimoriadne ocenenie za celoživotný prínos pre Slovensko.

Mená víťaziek jednotlivých kategórií sa dozvieme 4. júna 2018 počas slávnostného galavečera, ktorý sa už tradične uskutoční v historickej budove Slovenského národného divadla v Bratislave a v priamom prenose ho odvysiela RTVS na Jednotke.

ram_0123.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Finálový večer bude patriť nielen nominovaným úspešným Slovenkám, ale tešiť sa môžete aj na bohatý kultúrny program. ,,Galavečer bude netradičný. Hlavnou myšlienkou večera bude uctievanie si tradícií a posolstva našich predkov. Samotný program bude veľkým prekvapením, avšak osobne sa teším na to, že nám príde zablahoželať Lúčnica, ktorá rovnako ako týždenník Slovenka vznikla vo februári 1948 a s ktorou sme sedeli na jednej adrese v Bratislave. Záver teda bude patriť Slovenke – časti slovenskej kultúry národa a Lúčnici, ktorá je fenoménom aj vďaka pánovi Nosáľovi, ktorý povýšil folklór na umenie,” prezradila počas februárovej tlačovej konferencie pani Mária Reháková.

Súťaž

Vyhrajte vstupenky na SLOVENKU ROKA 2018!

Ako sa zapojiť do súťaže? Stačí, ak správne odpoviete na otázku uvedenú vo formulári na konci článku, vyplníte vaše kontaktné údaje a ste v hre!

Jedného z vás, ktorý vyhrá vstupenku pre dve osoby vyžrebujeme 15. mája 2018!

*Viac informácii o ankete a správnu odpoveď na otázku sa dozviete na stránke: www.slovenkaroka.sk

Zábery z minulého ročníka

sr008.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr003.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr009.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr011.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr012.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr010.jpg

Foto: 
Ramon Leško

sr004.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Výherkyňou súťaže sa stáva:

Vladimíra Bejdová

Srdečne blahoželáme!

- - Inzercia - -