Dnes je streda, 20.február 2019, meniny má: Lívia
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Slávny muzikál Neberte nám princeznú dostane novú koncertnú podobu!

apríl 26, 2018 - 20:05
Hity „Ó šaty“, „Budem tu s vami“ či „Tri slová“ zo slávneho muzikálu Neberte nám princeznú budete môcť opäť počuť naživo! Kultový muzikál z pera Deža Ursínyho, Alty Vášovej a Jána Strassera totiž dostane novú koncertnú podobu.

Na svedomí ho má skvelá speváčka a herečka Mirka Partlová a talentovaný Patrik Vyskočil, s ktorými si zaspievajú Sisa Sklovská a Števo Skrúcaný.

20 účinkujúcich, štyria sólisti, 6-členná kapela, piati vokalisti a 5-členná zostava tanečníkov. Tak bude vyzerať koncertná podoba slávneho muzikálu Neberte nám princeznú. Diváci sa môže tešiť na živú hudbu, skvelých hudobníkov pod taktovkou Ľuba Dolného a fantastických tanečníkov zo skupiny Credance. „Všetko sme nastavili tak, aby to nebolo náročné na cestovanie po Slovensku, ale zároveň, aby to bola efektná a veľkolepá šou! Réžie sa ujal mladý a talentovaný Patrik Vyskočil, pre ktorého to už nebude prvotina. A zároveň zastúpi na koncerte spevácke party, ktoré patrili Mekymu Žbirkovi. Ja si struhnem party Mariky Gombitovej a mojimi javiskovými rodičmi budú Sisa Sklovská a Števo Skrúcaný. Scenár sa tvoril tak nejako spoločne. Vychádzalo sa samozrejme z filmu, z interpretov a celkového konceptu koncertu. Verím, že sa nám to podarilo,“ teší sa Mirka Partlová.

mirkapartlova.jpg

Foto: 
Divine Pictures

Koncert bude poprepletaný pikoškami z nakrúcania a príhovormi nielen hlavných predstaviteľov koncertu ale aj samotných autorov a postáv kultového filmu Neberte nám princeznú. „Mám pocit, že v tomto muzikáli je “čo pesnička, to hit “. Držali sme sa filmovej predlohy a pôvodného rozdelenia piesní. Ale divákovi môžem sľúbiť, že odznejú všetky piesne, niektoré možno v jemne inom aranžmáne, ale v pôvodných tóninách,“ vysvetľuje Mirka Partlová.

foto_5.jpg

Foto: 
Divine Pictures

Premiéra koncertu Neberte nám princeznú je v nedeľu 20. mája v Divadle Nová Scéna v Bratislave. Ďalšie predstavenie je naplánované 10. júna 2018 v Banskej Bystrici a po lete sa diváci môžu tešiť na jesenné turné po Slovensku.

foto_6.jpg

Foto: 
Divine Pictures

Making of

Neberte nám princeznú making of [Divine pictures]

Lístky sú dostupné v predaji sieti Ticketportal.

- - Inzercia - -